Jest tak malutka, że w Polsce nie ma szans w konkursach piękności. Polka została miss w kolejnym zagranicznym kraju

Jest tak malutka, że w Polsce nie ma szans w konkursach piękności. Polka została miss w kolejnym zagranicznym kraju Źródło: Screen/DDTVN

Polka jest tak niska, że nie dostała się do żadnego konkursu piękności w kraju. Kobieta nie chciała się poddawać i postanowiła startować w konkursach poza granicami Polski. Dzisiaj na swoim koncie ma wiele sukcesów, a wśród nich tytuł Miss.

Polka ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jej uroda doceniania jest na całym świecie, tylko niestety nie w Polsce. Ze względu na swój wzrost, drzwi do polskich konkursów piękności są dla niej zamknięte. Ona się jednak nigdy nie poddała i spróbowała swoich sił w innych krajach.

Polka, która nie została doceniona w kraju

Natalia Janoszek została miss Tourism Queen Worldwide. To 40. tytuł na jej koncie. Od wielu lat bierze udział w licznych konkursach piękności, ale tylko poza granicami Polski. Przeszkodą, która jest nie do przeskoczenia w jej przypadku, to wzrost. Modelka mierzy 160 cm i w każdym, krajowym konkursie jest z tego powodu dyskwalifikowana.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Dlaczego zostałam miss? Ponieważ ktoś, kiedyś powiedział mi, że jestem za niska żeby nią zostać. Podobno trzeba mieć co najmniej 170 cm wzrostu i nienaganną figurę, żeby spełniać wymogi piękna? Ale czy piękno można mierzyć w centymetrach? Postanowiłam wtedy udowodnić, że piękno to nie tylko wymiary - podpisała ostatnie zdjęcie Polka.

Oprócz modelingu Polka wydała w 2016 roku książkę "Za kulisami Bollywood", która przedstawia jej historię, która w niczym nie przypomina łatwej drogi po sukces, a ciężką pracę.

Piękna Polka zdradza swój sekret na sukces

- Teraz, mając na koncie 40 tytuł miss mogę powiedzieć, że tylko od Was zależy, ile w życiu osiągniecie. Możecie słuchać tych, którzy mówią, że mierzycie za wysoko, lub możecie udowodnić, że to oni mierzą zbyt nisko. Walt Disney powiedział „jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to osiągnąć” dlatego nie bójcie się marzyć i spełniać swoje marzenia bo Waszym jedynym ograniczeniem jesteście Wy sami - napisała na Instagramie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Żona przyłapana na zdradzie w samochodzie. Mąż wszystko nagrał
2. Joanna Krupa urodziła, do sieci trafiło zdjęcie z porodówki. Złapiecie się za głowy, jak nazwała dziecko

Natalia Janoszek już udowodniła, że potrafi marzyć i spełniać swoje marzenia. Teraz zachęca do tego wszystkich, którzy jeszcze się boją, by sięgnąć gwiazd. Internauci komentujący jej wygraną, serdecznie gratulują jej nie tylko sukcesu w ostatnim konkursie, ale we wszystkich 40, w których udało jej się zająć pierwsze miejsce.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dlaczego zostałam Miss? Ponieważ ktoś, kiedyś powiedział mi, że jestem za niska żeby nią zostać. Podobno trzeba mieć conajmniej 170 cm wzrostu i nienaganną figurę żeby spełniać wymogi piękna? Ale czy piękno można mierzyć w centymetrach? Postanowiłam wtedy udowodnić, że piękno to nie tylko wymiary... Teraz mając na koncie 40 tytuł Miss mogę powiedzieć, że tylko od Was zależy ile w życiu osiągniecie. Możecie słuchać tych, którzy mówią, że mierzycie za wysoko, lub możecie udowodnić, że to oni mierzą zbyt nisko... Walt Disney powiedział „jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to osiągnąć” dlatego nie bójcie się marzyć i spełniać swoje marzenia bo Waszym jedynym ograniczeniem jesteście Wy sami❤️ Why did I become Miss? Because somebody once told me that I'm too short to become one. Apparently you have to be at least 170cm tall and have an impeccable figure to meet the requirements of beauty. But can beauty be measured? That was when I decided to prove that beauty is not only dimensions... Now with 40th tittle as Miss Poland, I can say that only you decide how much you achieve in life. You can listen to those who say that you dream to big, or you can prove that they they dream not big enough. Walt Disney said "if you can dream it, you can do it" so don’t be afraid to dream big and go for it because the only limits in life are the ones you make. #miss #poland #beauty #queen #pageant #life #manila #philippines #photo @ngovietdaiduong

Post udostępniony przez Natalia Janoszek (@nataliajanoszek)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zakaz handlu w niedziele będzie ZŁAGODZONY. Skorzystają dwie grupy społeczne
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Karkówka przygotowana "po polsku" to absolutny hit ostatnich czasów. Dosłownie rozpływa się w ustach
  4. Rodzina ujawnia jej historię, żeby ostrzec innych. 23-letnia mama zmarła podczas Świąt Bożego Narodzenia
  5. Małgorzata odwiedziła grób swojego 6-letniego syna. Nagle zauważyła fakt, po którym z wściekłości zalała ją krew

źródło: wp

Następny artykuł