Cała Polska czeka na to wydarzenie. Polityka już na pewno nie będzie taka sama po ujawnieniu, kto korzystał z usług warszawskich prostytutek. Na liście mogli się znaleźć nasi parlamentarzyści.

Historia zaczyna się bardzo ciekawie. Pewna para chciała kupić mieszkanie w centrum za tanie pieniądze. Udało im się takie znaleźć w bardzo dobrej cenie. Nie wiedzieli jednak, że wcześniej w tym domu znajdowała się agencja towarzyska, a z usług prostytutek codziennie ktoś korzystał, nawet późno w nocy.

ZOBACZ TAKŻE: USA WŁAŚNIE ODTAJNIŁO DOKUMENTY. „BUSH OBIECAŁ ZSRR, ŻE POLSKA NIGDY…”

Prostytutki a polityka

Pani Agnieszka, która sprzątała mieszkanie po jego przeszłości, znalazła bardzo ciekawą rzecz. W piekarniku były ukryte notesy z nazwiskami i adresami ich klientów. Zeszyty są aż trzy, a każdy z nich starannie wypełniony i dokładnie opisany z notatkami do kogo można jechać, a do kogo nie, ponieważ np. „jest agresywny po alkoholu” czy „psychiczny”.

ZOBACZ TAKŻE: ANDRZEJ DUDA DOSTAŁ WŁASNĄ KOLĘDĘ. OPOZYCJA ZACHWYCONA, PREZYDENT MNIEJ

Całą listą 16 grudnia ma się podzielić portal Wirtualna Polska. Mogą na niej znaleźć się naprawdę znaczne nazwiska. Polityka i jej cały świat może runąć, ale także showbiznes ma się czego obawiać. Nie od dziś wiadomo, że korzystanie z usług agencji towarzyskich jest powszechne wśród polityków.

Swojego czasu było bardzo głośno o pośle PiS Tomaszu Kaczmarku, który miał utrzymywać kontakty z agencjami czy Paweł Szeliga z Solidarnej Polski, którego prostytutka miała szantażować. Także były wiceminister łączności, Jarosław Okrągły był oskarżony o gwałt na jednej z pań lekkich obyczajów.

polityka
Screen WP/Nina Harbuz

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Te MEMY najlepiej podsumowują Ryszarda Petru [ZOBACZ!]


Co Kaczyński myślał o swoim bracie? Zaskakujące! 10 rzeczy, których wcześniej nie wiedziałeś o prezesie PiS

...

Zobacz również