Vega pokazał kolejny szokujący fragment filmu. Intymna homoseksualna scena uderza w czołowego polityka PiS

Vega pokazał kolejny szokujący fragment filmu. Intymna homoseksualna scena uderza w czołowego polityka PiS Źródło: instagram/patryk_vega_official/

"Polityka" jest kolejną produkcją Patryka Vegi, która z pewnością wstrząśnie naszym krajem. Teraz reżyser pokazał kolejny fragment swojego dzieła, na którym widzimy czołowego polityka PiS w wyjątkowo intymnej scenie homoseksualnej.

"Polityka" ma być filmem, który może wiele zmienić nie tylko w świecie polityków, ale w całym polskim społeczeństwie. Reżyser od początku zapowiadał, że ma zamiar zdradzić nawet najgłębiej skrywane tajemnice, co już wywołuje u rządzących zimne poty. Do premiery pozostało jeszcze trochę czasu, jednak Vega już pokazał niewielki, ale za to wyjątkowo intymny fragment, na którym widzimy jednego z czołowych polityków PiS w homoseksualnej scenie. 

Film "Polityka" już niebawem w kinach. Co nas czeka? 

Do premiery najnowszej produkcji Patryka Vegi zostały jeszcze około dwa miesiące. Jak wiadomo, reżyser celowo zaplanował ją tuż przed wyborami, by pokazać społeczeństwu całą prawdę na temat tego, w co wierzą i na co będą oddawać swoje głosy. Patryk udzielił już co najmniej kilku wywiadów na temat filmu, jednak dopiero teraz rzeczywiście pokazał, co czeka nas już jesienią. Na swoim Instagramie opublikował kontrowersyjny fragment swojego dzieła. 

- Kochani, czy rozpoznajecie tych dwóch panów? - zaczął reżyser, po czym skierował kamerę na ekran monitora. 

Na przedstawionym fragmencie widać, jak dwóch aktorów, którzy zostali ucharakteryzowani najprawdopodobniej tak, by przywodzić na myśl polityków PiS - Antoniego Macierewicza i Bartłomieja M. - zdecydowanie mają się ku sobie. Jeden z nich, gładząc po nodze drugiego, wypowiada niezwykle kontrowersyjne zdanie.

- Masz pięknie wyrzeźbioną łydkę - mówi zalotnie. 

Chwilę później, kołyszą się w swoich objęciach. W kulminacyjnym momencie ma dojść prawdopodobnie do pocałunku, jednak scena została przerwana. Najwyraźniej Vega nie chciał zdradzać zbyt wiele. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internet huczy 

Po przedstawionym przez reżysera fragmencie, w sieci aż huczy na temat filmu "Polityka". Internauci nie mają wątpliwości, że produkcja wywoła wielki skandal, który odbije się na wielu politykach, być może nie tylko partii rządzącej. Utworzyły się już również dwie grupy: zwolennicy i przeciwnicy produkcji. Ci pierwsi wierzą, że wywoła ona ogromne zamieszanie na polskiej scenie politycznej, drudzy natomiast są przekonani, że dzieło może być przerysowane i mijać się z prawdą. Jaka będzie prawda, przekonamy się już wkrótce. 

instagram/patryk_vega_offcial/

instagram/patryk_vega_offcial/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki sekret Roksany Węgiel wyszedł na jaw! Z wrażenia opadną wam szczęki!
  2. Henryka Krzywonos w dniu ślubu wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono jej ślubne zdjęcie. Nie poznacie legendy Solidarności!
  3. Jakim cudem nikt na to wcześniej nie wpadł? Genialny domowy sposób na schłodzenie napoju w mniej niż 2 minuty
  4. Koniec upałów właśnie się zaczął! Burza z gradem się rozpoczęła, zmierza nad kolejne miasta
  5. Nie żyje aktor znany z filmów o Jamesie Bondzie
  6. OHYDNE i obrzydliwe komentarze na temat ś.p. Anny Przybylskiej. Odbiera wiarę w ludzkość

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News