"Kaczyński powinien dać medal Patrykowi Vedze". Film "Polityka" zbiera skrajnie negatywne oceny ze wszystkich stron

"Kaczyński powinien dać medal Patrykowi Vedze". Film "Polityka" zbiera skrajnie negatywne oceny ze wszystkich stron Źródło: youtube.com/Patryk Vega

"Polityka" miała być hitem, który zmieni wynik nadchodzących wyborów - takich głosów i opinii były tysiące. Prawda okazała się być mocno rozczarowująca, a widzowie oraz krytycy filmowi swoimi komentarzami dosadnie pogrążyli film.

"Polityka" miała wejść do kin z wielkim hukiem, lecz zamiast huku okazała się być słabym fajerwerkiem - takich opinii w internecie jest wiele. Patryk Vega 3 września na oficjalnej premierze swojego dzieła promieniał i był w wyśmienitym nastroju. Dziś, po opiniach największych znawców filmu w kraju, mógł zdecydowanie posmutnieć.

"Polityka" została zmasakrowana przez największych polskich krytyków

Karolina Korwin-Piotrowska twierdzi, że sam Jarosław Kaczyński powinien dać Vedze medal. Jego film miał pozamiatać polską scenę polityczną i mieć nawet wpływ na wynik wyborów, ośmieszyć aktualną partię rządzącą, a okazało się, że widzowie z sal kinowych wychodzili rozczarowani i znużeni. Podobnego zdania jest Tomasz Raczek. Tuż po premierze podsumował dzieło jednym zdaniem: "Patryk Vega i jego film POLITYKA to jakby Zenek Martyniuk postanowił zaśpiewać DZIWNY JEST TEN ŚWIAT".

- Chciał zrobić film - pierwszy raz być może - na bardzo poważnie i trochę chciał się poczuć jak Wyspiański. (…) Ale, żeby znaleźć się na tym poziomie (…) jeszcze Vedze bardzo dużo brakuje (...) Film jest tak długi i tak nużący, że nikogo do niczego nie przekona, nikogo do niczego nie zrazi - opowiadał Tomasz Raczek w krótkiej recenzji, którą umieścił w sieci. W jego ślady poszła też Karolina Korwin-Piotrowska. Jej surowe słowa szybko znalazły swoje miejsce w internecie.

Karolina Korwin-Piotrowska żałuje aktorów, którzy zgodzili się grać w filmie, a Krystyna Pawłowicz zaciera ręce

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Strasznie chciałby zrobić poważny film, który wstrząsnąłby Polską. Taki Kler albo Wesele, coś o czym nie zapomina się po wyjściu z kina w drodze na parking (...) Nic nie zastąpi autentycznego talentu Artysty, a nie żądnego sławy i promocji w mediach marketingowca. A było zostać przy Pitbullach. I tylko świetnych aktorów żal, bo nie ma nic smutniejszego, jak oglądanie genialnych nazwisk, które wypruwają sobie żyły w kiepskim filmie. Żal - pisała Karolina Korwin-Piotrowska na swoim Facebook'u.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka

2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Oczywiście nie mogło zabraknąć zdania polityków z partii rządzącej, którzy walczyli o to, żeby film nie pojawił się w kinach i odradzali pójście na seans. Teraz są bardzo usatysfakcjonowani z tego, że "dzieło" Patryka Vegi zbiera negatywne recenzje.

- Panie Patryku, no i co? Wszyscy mówią, że chała... Serdecznie pozdrawiam... - napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz.

Fot. twitter.com/KrystPawlowicz/

Fot. facebook.com/tomasz.raczek/

Fot. instagram.com/karolinakp/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

Źródło: Facebook

Następny artykuł