Będzie naprawdę się działo. Vega ujawnił co zrobi jak PiS wygra wybory

Będzie naprawdę się działo. Vega ujawnił co zrobi jak PiS wygra wybory Źródło: YouTube - canalplus

"Polityka" Patryka Vegi zapowiada się na jedną z najbardziej emocjonujących premier tego roku. Reżyser spodziewa się reakcji milionów Polaków. Jak na razie doczekaliśmy się komentarza ze strony znanego producenta.

"Polityka" będzie miała swoją premierę już niebawem, a w internecie pojawia się coraz więcej informacji o filmie, sam reżyser też coraz częściej zabiera głos. Patryk Vega stwierdził, że jego dzieło będzie przełomem w historii polskiego kina i liczy na to, że uda mu się pobić absolutny rekord polskiej kinematografii. Chciałby, aby udało się przebić wynik "Kleru", choć będzie o to bardzo trudno.

W jednym z wywiadów Patryk Vega postanowił wypowiedzieć się nie tylko na temat tego, co wydarzy się po premierze głośnego filmu, jakim niewątpliwie będzie "Polityka", ale również wspomnieć o swojej ciężkiej pracy w celu zaprezentowania parlamentarzystów w najlepszy możliwy sposób. Chciał oddać ich naturalne zachowania, nie wymieniając wprost nazwisk, co musiało być zadaniem trudnym.

"Polityka" Patryka Vegi cieszy się wielkim zainteresowaniem widzów

- Badam każdą rzecz, począwszy od trendów ludzkich. Badam segmentację rynku. Sprawdzam, co muszę powiedzieć do ludzi, żeby przyszli na mój film do kina - powiedział Patryk Vega, zwracając uwagę na fakt, że przygotowania do tego typu produkcji muszą być wyjątkowo uważne, bo bez tego film może okazać się kompletną klapą.

Reżyser wielu polskich produkcji postanowił wyznać również, co zamierza zrobić w przypadku kolejnego zwycięstwa Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych. Reżyser nie ukrywa, że jest daleki od wspierania partii Jarosława Kaczyńskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Polityka" będzie bardzo kontrowersyjnym dziełem

- Jeżeli PiS dojdzie znów do władzy, to będę nagrywał kolejne części "Polityki". Choć działania, które były podejmowane przeciwko mnie temu przeczą, to jednak mam nadzieję, że nie żyjemy w Korei Północnej - dodał Vega.

Polski reżyser ma plan na to, co zrobić, by uniknąć ewentualnej kary za swój film. Jak sam przyznaje, w każdej chwili może wylecieć do Stanów Zjednoczonych i zostać tam na dłużej, a w przypadku konfliktu z polskimi władzami może się na to zdecydować w każdej chwili.

  1. Lech Wałęsa ma powody do radości! Jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy! Gratulacje spływają do niego z całej Polski
  2. Nie żyje znany polski sportowiec. Zginął okrutną śmiercią. Osierocił czterech synów
  3. Elżbietę Zającównę uwielbiały miliony. Aktorka zniknęła, okazuje się, że jest nieuleczalnie chora
  4. Jak Michał Szpak mógł zrobić coś takiego Margaret? Wyciekły nieznane kulisy nagrywanych właśnie odcinków "The Voice of Poland"
  5. Żona Sławomira zapamięta te słowa do końca życia. Mąż zdradził co myśli o jej urodzie
  6. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu