Nawet wśród ludzi wykształconych, cieszących się powszechnym poważaniem osób zdarzają się zwykłe potwory. Polski polityk pójdzie siedzieć? To co jest mu zarzucane, przeraża.

Były polityk SLD i wrocławski wykładowca socjologii usłyszał aż 29 zarzutów, które mrożą krew w żyłach. Swoich ohydnych czynów dopuszczał się w latach 2002-2012, profesora zeznaniami obciążyła przede wszystkim jedna z ofiar.

Były polski polityk pójdzie do więzienia?

Ofiara profesora – Ilona Cz., która najbardziej obciążyła do zeznaniami wyznała, że były polityk w 2011 roku wraz z kolegą, zgwałcili ją, podając jej wcześniej tabletki gwałtu. Kobieta zeznała przed sądem, że była szantażowana erotycznymi zdjęciami, wykonanymi przez byłego polityka.

Piotr Ż. nie przyznał się do winy. Jednak sprawa dalej pozostaje w toku, bowiem śledczy ustalili, że jego ofiarami padło prawdopodobnie 21 kobiet. W śledztwie przesłuchano już 300 osób. Zarzuty, jakie ciążą na byłym polityku SLD to m.in.: molestowanie studentek, stalking, uczestnictwo w gwałtach zbiorowych oraz fałszowanie zwolnień lekarskich.

Jak wyszło w toki sprawy, wykładowca pracując na uczelni wielokrotnie sugerował studentkom „spotkania” w zamian za zaliczenie przedmiotu, który wykładał. Za 29 zarzucanych przestępstw grozi mu 12 lat więzienia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niespodziewana, szokująca tragedia. Po Aviciim kolejny młody muzyk popełnił samobójstwo
  2. „P**** a nie służby”. 3 policjantów skatowanych przez hultajów
  3. Dokładnie tyle każdy z nas zapłacił za 500 plus. Zdumiewająca suma

Na co Polacy wydają pieniądze z 500 plus? Fakty zaskakują! [ZDJĘCIA]


12 nazistów, którzy uniknęli kary - niektórzy żyją do dziś!

Źródło: fakt.pl