Rzekome samobójstwo, jakie miał popełnić samorządowy polityk PO, wstrząsnęło krajem. Dziś na jaw wychodzą jednak całkowicie nowe, szokujące szczegóły tej sprawy. Działacz miał bowiem zamordować swoją rodzinę!

72–letni Wojciech B. ze Świdnika przez lata pełnił funkcję radnego z ramienia Platformy Obywatelskiej. Był także lubianym i szanowanym lekarzem, prowadzącym w mieście własną praktykę.

Wojciech B. z PO zamordował rodzinę?!

Nikt nie spodziewał się więc gigantycznej tragedii, która spotkała polityka oraz jego rodzinę. Początkowo podejrzewano, że w jego mieszkaniu doszło do rozszerzonego samobójstwa – zginęli mężczyzna, jego żona oraz córka. Dziś otoczenie B. oraz niektórzy śledczy twierdzą jednak, że mężczyzna z zimną krwią zamordował swoją rodzinę, do czego od tygodni się przygotowywał.

Jak się bowiem okazało, działacz miał gigantyczne problemy finansowe. Zaciągnął kilka pożyczek na prawie milion złotych, których nie miał z czego spłacić. Pieniądze zainwestował bowiem w niezwykle nietrafione projekty.

Szokująca prawda

Mieszkańcy Świdnika twierdzą także, iż mężczyzna miał przegrać wiele w grach hazardowych. Ponoć wszyscy w mieście wiedzieli, że był od nich uzależniony. Do tego problemu doszła także depresja.

Sprawą zajmują się obecnie odpowiednie służby. Nie wiadomo jednak, czy ostatecznie uda im się ustalić prawdziwą przyczynę tragedii, do której doszło w mieszkaniu B.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To będzie afera dekady! PiS może upaść
  2. Andrzej Duda szczerze. Był UZALEŻNIONY
  3. Macierewicz wstydzi się tego najbardziej! Tak traktuje go jego żona

Czy państwo robi wystarczająco dużo, aby zapobiegać samobójstwom?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Oto nowe grzechy! Z nich też musisz się spowiadać [ZDJĘCIA]


Jak wiele jest w Polsce korupcji? Wypadamy TRAGICZNIE na tle Europy!