Polityk PiS ZABIŁ żonę nożem. Trafił do szpitala, jest w śpiączce

Polityk PiS ZABIŁ żonę nożem. Trafił do szpitala, jest w śpiączce Źródło: screen facebook.com

Dariusz S. jest politykiem PiS, który został oskarżony o zamordowanie swojej żony. Mężczyzna trafił do szpitala i przebywa w stanie śpiączki farmakologicznej. Przez to prokuratura nie może przeprowadzić teraz żadnych działań.

Dariusz S. dokładnie tydzień temu dwukrotnie dźgnął swoją żonę nożem. Jeden z ciosów okazał się dla kobiety śmiertelny. Polityk przeciął jej tętnicę płucną, co doprowadziło do wykrwawienia się ofiary. Dariusz S. będąc po dokonaniu swojej zbrodni, wszedł na dach budynku. Niestety polityk spadł, przez co doznał licznych obrażeń. Prokuratura wciąż próbuje ustalić dokładny przebieg tego felernego dnia, ale jest to bardzo trudne, ponieważ nie ma z nim żądnego kontaktu.

Dariusz S. wciąż przebywa w śpiączce

Wydarzenia z ubiegłego tygodnia wstrząsnęły całą Polską. Nikt się nie spodziewał, że w domu polityka PiS dojdzie do tak makabrycznych scen. Wielu osobom przypominają one wręcz wydarzenia jak z horroru. W końcu jak inaczej można opisać sytuację, w której mąż rzuca się na swoją żonę, dzierżąc w ręku nóż. Mimo wszystko prokuratura stara się jak może, aby rozwiązać całą tę sprawę.

 

Politykowi za tę zbrodnię grozi nawet dożywocie. Jednak wciąż nie można przesłuchać oskarżonego, ponieważ przebywa on w stanie śpiączki farmakologicznej. 

 - Po zdarzeniu mężczyzna wszedł na dach i spadł z niego. Będziemy ustalać, czy była to próba samobójcza, czy towarzyszyły temu inne okoliczności. Z licznymi obrażeniami trafił do szpitala. Jest w takim stanie, że nie ma możliwości wykonania aktualnie żadnych czynności. Od kilku dni przebywa w śpiączce farmakologicznej - mówiła prokurator Grażyna Wawryniuk.

Nie ulega wątpliwości, że jest to jedna z najgłośniejszych spraw ostatnich miesięcy. Opinia publiczna będzie bardzo naciskać, aby została jak najszybciej doprowadzona do końca. Jednak póki co całe śledztwo utknęło w martwym punkcie. Póki polityk PiS nie wyjdzie ze szpitala, to niemożliwym będzie przeprowadzenie, chociażby sprawy sądowej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednak wielu internautów ma wątpliwości co do tego, czy w tym przypadku zwycięży sprawiedliwość. Już teraz pojawiają się komentarze, w których możemy przeczytać, że Dariusz S. dzięki swoim znajomościom z aktualnym obozem władzy uniknie surowej kary.

 - Zaraz koledzy z partii załatwią mu uniewinnienie i ciepłą posadkę w jakiejś spółce skarbu państwa. Starczy, że wytłumaczy się prezesowi - pisze jeden z internautów.

 - Zanim się wybudzi, PAD załatwi mu uniewinnienie... - czytamy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Małgorzata Kożuchowska nie zawsze wyglądała jak chodzący ideał piękna. Aktorka przeszła spektakularną metamorfozę!
  2. Syn lubianego dziennikarza TVP jest bardzo przystojny! Te zdjęcia zwalą was z nóg!
  3. Tomasz Komenda jest w fatalnym stanie. Właśnie interweniował premier
  4. Traumatyczna przeszłość gwiazdora "Tańca z gwiazdami". Straszne nałogi
  5. Rozpłaczecie się. Cierpiąca z bólu Zuzia tuż przed śmiercią pożegnała się z mamą na zawsze

 

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł