Monika Socha, randa sejmiku wojewódzkiego z Bielska Białej z ramienia Prawa i Sprawiedliwości w niecenzuralny sposób skomentowała krytykę innych internautek nt. zamieszczanych przez nią zdjęć. Polityk obozu władzy po ogromnej fali krytyki – nawet ze strony działaczy i polityków jej formacji – złożyła rezygnację z członkostwa w PiS.

Wszystko zaczęło się od komentarzy internautek, które skrytykowały zamieszczane przez polityk Prawa i Sprawiedliwości zdjęcia z obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Radna sejmiku nie wytrzymała i obrzuciła je epitetami.

 – To właśnie wy, świnie oderwane od koryta nie możecie przestać być gnojem – odpowiedziała jednej z internautek Socha.

 – Tobie to nawet ubliżyć nie można, po-wska ścierko – pisze radna PiS.

 – Słuchaj szmato, nienawiść to ty szerzysz więc rozpędź się i pierdolnij tą twoim łbem w ścianę – czytamy w kolejnym komentarzu (pisownia oryginalna).

fot. twitter.com/ZasadaMarcin
fot. twitter.com/ZasadaMarcin

Polityk PiS usunęła już wszystkie komentarze i nie do końca wiadomo jak wyglądała wspomniana krytyka internautek. Sama radna przekonuje, że internautki pierwsze zwyzywały ją od chorych psychicznie i szmat, dlatego puściły jej nerwy. Ponadto, jak wyjaśnia w rozmowie z jednym z dzienników, nie uważa by napisała coś niewłaściwego.

 – Koryto świńskie to nie jest jakiś obraźliwy tekst. Media i inni politycy sami piszą o tym, że ktoś idzie do żłobu, do koryta, więc chyba każdy kto tak mówił i napisał, powinien być ukarany. Ja przede wszystkim broniłam partii i moją osobę. Nie pozwolę partii nazywać pisuarami. Nie pozwolę wyzywać pana premiera Kaczyńskiego, któremu zawdzięczam wiele, w taki sposób, jak one wyzywają. Nie pozwolę siebie obrażać, jako osoby na publicznym stanowisku – tłumaczyła dalej Socha w rozmowie z portalem fakt24.pl.

Co ciekawe, polityk Prawa i Sprawiedliwości została skrytykowana przez działaczy i polityków swojej formacji, którzy zarzucili jej ośmieszanie i kompromitację własnej partii. W sprawie interweniował nawet – pochodzący z Bielska Białej – sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Stanisław Szwed, który telefonicznie zażądał od niej usunięcia wszystkich obraźliwych wpisów jej autorstwa.

Sprawą miał się zająć również klub Prawa i Sprawiedliwości, jednak radna złożyła już wcześniej rezygnację z członkostwa, która została przyjęta.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: fakt24/natemat/twitter

...

Zobacz również