Wyborcy są wściekli! Popularny do tej pory polityk PiS opublikował na Facebooku swą opinię, która oburzyła Polskę. W zadziwiający sposób obraził mieszkańców… całego miasta.

Wiesław Żurawski w dyskusji na portalu społecznościowym odniósł się do działalności opozycji w Grudziądzu. Aż trudno jednak uwierzyć w to, że naprawdę zdecydował się wyartykułować podobne słowa.

Działacz PiS szokuje!

– Opozycja jest, ale to jest czerwone miasto, wyjątkowe jak Opole. 80 proc. to potomkowie komuny, LWP i ORMO – stwierdził polityk.

– Mieszkańcy Grudziądza we krwi mają wszystkie zboczenia, to są dzieci z probówki in vitro, złodziejstwa, afery, ambergold, foss, kamienice i wszystkie dewiacje. To są ci, którzy nawet 20 lat nie byli u spowiedzi – dodał także Żurawski.

Co stanie się z politykiem?

Wyborcy żądają obecnie, aby działacz został ukarany przez kierownictwo partii. Czas pokaże, czy Jarosław Kaczyński rzeczywiście zdecyduje się zająć stanowisko w sprawie.

Zadziwiające słowa zniknęły już z Facebooka. Sprawa jest jednak nagłaśniania przez media, więc Żurawskiemu trudno się będzie wytłumaczyć.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owsiak poniżył PiS! Rząd w pośpiechu rezygnuje
  2. Kuriozalny wyrok. Sędzia wydał akt zgonu żyjącemu mężczyźnie
  3. Andruszkiewicz jest skończony. Gozdyra właśnie ujawniła, że był…

Czy Żurawski powinien zostać ukarany za swe słowa?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Dymisje w rządzie PiS: Na NICH Morawiecki zaoszczędzi!


Biedny jak Gowin? Internauci bezlitośnie wyśmiewają ministra [MEMY]