Tego nikt z nas się nie spodziewał! Jedna z największych stacji polskiej telewizji może zostać całkowicie zlikwidowana! Polityk partii PiS właśnie rozpoczął wojnę z TVN! Wszczęcie postępowania przez KRRiT może być dopiero początkiem.

Oskar Hejka to radny miasta stołecznego Warszawy z PiS. I choć udostępnianie wpisów na Twitterze nie jest przez wielu brane na poważnie, to w tym wypadku jedno „podanie dalej” może zadecydować o dalszej przyszłości TVN.

– Ciekawe kiedy PiS zrozumie, że warunkiem Pojednania Narodowego jest likwidacja TVN24? Póki ta szczujnia nadaje, będziemy sobie skakali do gardeł. O pierdoły – napisał użytkownik pod pseudonimem smok05. To właśnie ten tekst podał dalej Oskar Hejka

We wtorek Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wszczęła postępowanie wobec stacji w sprawie słów Marka Przybylika. Dziennikarz odniósł się do protestów przed Sejmem prosząc policjantów o to, żeby walczyli o swoje z politykami, a nie demonstrantami. Minister kultury Piotr Gliński odebrał to jednak zgoła inaczej – dla niego słowa te brzmiały, jak nawoływania do buntu w szeregach policji. To on zawnioskował w KRRiT o interwencję.

TVN zniknie z polskiej telewizji! Rząd PiS ma wiele pomysłów, jak do tego doprowadzić

Pod wpisem podanym dalej przez Hejkę natychmiast pojawiło się mnóstwo porad, jak doprowadzić do likwidacji stacji.

– Wystarczy stosować ustawę 2. Koncesji nie udziela się, jeżeli rozpowszechnianie programów, mogłoby spowodować: 1) zagrożenie interesów kultury narodowej, dobrych obyczajów i wychowania, bezpieczeństwa i obronności państwa oraz zagrożenia dla bezpieczeństwa informacji niejawnych – poradził jeden z użytkowników Twittera.

Kolejny internauta dodał, że dobrym pomysłem mogłoby być kupno udziałów TVN. Póki co sprawa stacji jest otwarta. Po zakończeniu postępowania z urzędu, partia PiS będzie mogła podjąć kolejne kroki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazdor disco polo uzależniony. „Chyba umrę na scenie”
  2. Chcesz wyjechać z Polski? Rząd PiS: Będziesz musiał za to zapłacić!
  3. Nie żyje legendarna wojowniczka o prawa kobiet. Cały świat w żałobie
  4. Makabra! Metrowa warstwa odchodów i blisko 30 zagłodzonych zwierząt

Oto 30 najbardziej niebezpiecznych miast w Polsce! [ZDJĘCIA]

Jak bogaty jest prezydent Krakowa? Szokujące! Majątki kandydatów w wyborach...

...

Zobacz również