Polityk nie żyje
Pikio.pl
Monika Majko - 29 Listopada 2020

Z ostatniej chwili: Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje polityk partii rządzącej

Polityk Prawa i Sprawiedliwości nie żyje, tragiczne informacje obiegły krajowe media. O śmierci samorządowca poinformował przewodniczący Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski. Wśród członków partii zapanowała żałoba.

Polityk odszedł nagle, jego śmierć zaskoczyła zarówno rodzinę i bliskich, jak i partyjnych kolegów. O odejściu Kazimierza Węgrzyna poinformował na Twitterze Krzysztof Sobolewski, w kierunku bliskich samorządowca spływają kondolencje.

Polityk PiS nie żyje, media obiegły smutne informacje

W niedzielę 29 listopada 2020 roku w szpitalu w Brzozowie zmarł Kazimierz Węgrzyn, wieloletni samorządowiec i pełnomocnik powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości w Sanoku.

WWłaśnie potwierdzono tragiczne informacje. Nie żyje prawdziwa legenda, wielu Polaków dużo mu zawdzięczaWłaśnie potwierdzono tragiczne informacje. Nie żyje prawdziwa legenda, wielu Polaków dużo mu zawdzięczaCzytaj dalej

Polityk w chwili śmierci miał 63 lata, informacje o jego odejściu przekazał za pomocą mediów społecznościowych przewodniczący Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski.

– Z głębokim żalem i smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci Kazimierza Węgrzyna, pełnomocnika powiatowego PiS, radnego Powiatu Sanockiego – napisał na Twitterze Krzysztof Sobolewski.

Krzysztof Sobolewski dodał, że śmierć Kazimierza Węgrzyna jest dla niego ogromnym zaskoczeniem i przekazał wyrazy współczucia rodzinie i bliskim samorządowca z Sanoka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Nie żyje Kazimierz Węgrzyn, polityk miał 63 lata

Kazimierz Węgrzyn był radnym powiatu sanockiego od dwóch kadencji, pracował w kilku komisjach, m.in. budżetu, finansów i rozwoju gospodarczego oraz zdrowia, rodziny i polityki socjalnej.

Polityk kierował również strukturami PiS w powiecie sanockim. Zawodowo Kazimierz Węgrzyn związany m.in. Sanocką Fabryką Autobusów "Autosan" oraz Polską Spółką Gazownictwa.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Zmarłego polityka w ciepłych słowach wspomniał Piotr Babinetz, poseł PiS z okręgu krośnieńskiego, który podkreślił, że "Kazimierz Węgrzyn wyróżniał się wielką rzetelnością, pracowitością i sumiennością".

– Zaangażowany i przejmującymi się sprawami, którymi się zajmował. Szczególnie zabiegał o przyszłość i rozwój sanockiego Autosanu. Był człowiekiem koncyliacyjnym, dążącym do zgody i współpracy – mówił Babinetz

– Sprawę zawsze stawiał przed sobą – dodał.

Zobacz także w naszych serwisach:

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News