Z ostatniej chwili: Nie żyje znany polityk

Z ostatniej chwili: Nie żyje znany polityk Źródło: Pikio.pl

Polityk należący do jednej z większych partii nie żyje. Potwierdzono te niesamowicie smutne informacje, Rodzina i przyjaciele są zdruzgotani wiadomościami o jego śmierci. Jego wkład w rozwój lokalnych struktur partii był nieoceniony, trudno będzie znaleźć godnego zastępcę.

Polityk związany z PSL zmarł, a okoliczności jego śmierci wydają się wyjątkowo smutne. Smutna informacja obiegła media i wywołała niedowierzanie wśród wszystkich, którzy mieli okazję poznać mężczyznę.

Polityk PSL zmarł w trakcie urlopu

Polityk Marian Haniszewski zmarł w wieku 65 lat. Potwierdzono, że śmierć mężczyzny związanego z Polskim Stronnictwem Ludowym, nastąpiła w trakcie trwania urlopu. Mężczyzna przez wiele lat działał w lokalnych samorządach, pełnił funkcję wicestarosty powiatu bolesławieckiego i był szefem lokalnych struktur partii. Jego odejście jest szokiem dla wielu osób związanych z polską scena polityczną. Polityk zmarł w sobotę 25 lipca w Międzywodziu, gdzie spędzał wakacje. Rodzinie oraz przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje. Nie podano oficjalnej przyczyny śmierci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Przekazano informacje na temat pogrzebu

Odejście polityka wstrząsnęło wszystkimi działaczami partii. jego profesjonalizm oraz zaangażowanie było doceniane nie tylko na szczeblu lokalnym. Jak przekazuje portal bolec.info pogrzeb Mariana Haniszewskiego odbędzie się w środę 29 lipca o godzinie 13:00 na Cmentarzu Komunalnym w Bolesławcu. Funkcje wicestarosty pełnił w latach 2014-2016 i zapisał się w historii partii jako osoba, która nie przechodzi obojętnie obok potrzeb innych ludzi. Chętnie angażował się w lokalne inicjatywy i zawsze służył radą bazująca na nieocenionym wieloletnim doświadczeniu. Rodzinie oraz przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje.

Dzisiaj grzeje: 1. Najpierw uderzyła choroba, później śmierć. Tragedia córki Pazury i jego całej rodziny boli do dzisiaj

2. Pilny alarm sanepidu. Konkretna grupa Polaków zagrożona

3. Kobieta uskarżała się na silny ból brzucha. W czasie operacji lekarzy wryło w ziemię

Trudno pogodzić się z jego stratą

Wyjątkowo smutny jest fakt, iż polityk zmarł w czasie swojego urlopu. Czas kiedy powinien cieszyć się wolnym czasem i korzystać z pięknej pogody stał się czasem opłakiwania jego straty przez bliskie osoby. Trudno uwierzyć w to, że już nie wróci z wczasów i nie wejdzie do pokoju swoich znajomych. To ogromna strata nie tylko dla lokalnych struktur partii, ale dla całego Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Co się stało? Podczas występu Martyniuka nagle na scenę wbiegła Edyta Górniak, ludziom opadły szczęki
  2. Adam Małysz czuje się skrzywdzony przez kibiców. Szczera wypowiedź mistrza
  3. Przez koronawirusa Małysz zniknął z mediów. Ujawniono powód, bardzo przykre
  4. Dopiero teraz ujawniono ostatnie życzenie Pawła Królikowskiego. Bliscy nie mogli powstrzymać łez
  5. Kobieta odwiedzała grób bliskich, gdy usłyszała przerażające dźwięki. Chwilę później ziemia zaczęła się ruszać pod jej stopami
  6. Nie mieli żadnych szans, wszyscy nie żyją. Służby przekazały druzgocącą wiadomość z polskiej miejscowości
  7. Zatrważające sceny nad Bałtykiem. Pilna ewakuacja 200-kilogramowego mężczyzny
  8. Tragiczna sytuacja Radosława Majdana. Media obiegły zatrważające doniesienia
  9. Żałobnicy nie wierzyli własnym oczom. W trumnie zaczęły się dziać niebywałe rzeczy, wszystko się nagrało

Źródło: bolec.info

Wkrótce więcej informacji.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News