Polityk nie żyje
pikio
Klaudia Bochenek - 26 Sierpnia 2020

Nie żyje polski polityk. Media obiegła tragiczna wiadomość

Nie żyje polski polityk. Informację o jego śmierci jako pierwsze przekazały lokalne media. Mieszkańcy pogrążyli się w żałobie, stracili osobę zaangażowaną w lokalne sprawy - zmarły cieszył się niesamowitym zaufaniem. Dzięki jego działalności wiele zmieniło się na lepsze.

Niezwykle doceniany przez mieszkańców polityk nie żyje. Jeszcze nie tak dawno zrezygnował z długoletniego stanowiska. Lokalna społeczność wyraziła słowa podziękowania.

Mieszkańcy niesamowicie doceniali jego działalność, wiele zmieniło się na dobre

Portal iTurek poinformował dziś o śmierci Józefa Mikosika. Zmarły od 20 lat pełnił funkcję sołtysa w Skarżynie Kolonii oraz angażował się w pracę lokalnego samorządu. Zajmują to stanowisko, stał się jednocześnie najstarszym gospodarzem w całej gminie. Wiele osób nie jest zdziwionych, że od 2000 roku pełnił ważną społeczną funkcję.

Emerytura - informacjaBardzo ważna informacja dla emerytów. Rząd już przygotował, chodzi o pieniądzeCzytaj dalej

Przez 20 lat wieś zmieniła się nie do poznania. Dzięki Józefowi Mikosikowi mieszkańcy mogli korzystać z nowo wybudowanych dróg, pojawiło się także oświetlenie mające poprawić bezpieczeństwo, oznakowane wjazdy do wielu posesji, a także upragnione przez wielu wodociągi. Znalazły się także pieniądze, żeby wyremontować kapliczki i przystanki autobusowe.

- Jako sołtys i przede wszystkim jako człowiek, przyjaciel i doradca Józef Mikosik stał się wzorem do naśladowania - czytamy na portalu iTurek.

Polityk zrezygnował po 20 latach urzędowania

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sen na lewym bokuSpanie na lewym boku jest o wiele zdrowsze niż na prawym. Warto zacząć już dzisiajCzytaj dalej

Wielu mieszkańców z przykrością przyjęło decyzję o rezygnacji Józefa Mikosika ze stanowiska sołtysa. Zmarły zadecydował o tym całkiem niedawno - uroczystość wręczenia pamiątkowego dyplomu odbyła się 9 sierpnia. Media nie podają, kto zastąpił polityka po 20-letnim zajmowaniu funkcji sołtysa. Nie wyznaczono też jeszcze daty pogrzebu.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: Media potwierdzają przykrą wiadomość. Nie żyje wielka postać, zewsząd spływają kondolencje
2. Ministerstwo Zdrowia zaapelowało do Polaków, pojawiły się ścisłe wytyczne. Chodzi o szczepionki
3. A jednak, kolejne zmiany ws. powrotu do szkół. Ministerstwo nagle zmienia zdanie

Wójt Gminy, Ireneusz Augustyniak oraz przewodniczący Rady Gminy Malanów, Karol Płóciennik uczestniczyli w uroczystości wręczenia podziękowań.

- [...] Sprawowanie tej zaszczytnej, ale również niezmiernie wymagającej roli, nieprzerwanie od 2000 roku, świadczy o tym, że zdobył Pan to, co najcenniejsze, a jednocześnie najtrudniejsze do pozyskania - zaufanie mieszkańców. Pozostawia Pan po sobie namacalny ślad działań. Zrealizowane w ciągu minionych lat inicjatywy będą służyły kolejnym pokoleniom mieszkańców. Niech codzienna i sumienna praca, jaką pełnił Pan na rzecz mieszkańców przez minione 20 lat, będzie wzorem do naśladowania dla kolejnych sołtysów - takie słowa możemy przeczytać w dedykowanym zmarłemu podziękowaniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna wiadomość z samego rana. Nie żyje wokalista uwielbianego zespołu, miał 35 lat
  2. Nagła wiadomość z samego rana. Rozpoczęcie nauki przesunięte, poznaliśmy nową datę, kiedy dzieci pójdą do szkoły w polskiej miejscowości
  3. Doniesienia i nagrania z całej Polski przerażają. Są ofiary śmiertelne i ranni
  4. Uwaga, niebawem zapukają do drzwi Polaków. Będą sprawdzać konkretne informacje
  5. Dziennikarka "Pytanie na śniadanie" natychmiast wyrzucona na bruk. Ujawnia porażającą prawdę nt. pracy w TVP, nikt się nie spodziewał

Syn Beaty Szydło ukrywał tajemnicęWszyscy byli w błędzie? Media dotarły do Tymoteusza Szydło, odkryły ukrywaną tajemnicę?Czytaj dalej

Źródło: iTurek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News