Cztery zarzuty dla byłego posła PiS. Ma poważne problemy, grozi mu nawet 20 lat więzienia

Cztery zarzuty dla byłego posła PiS. Ma poważne problemy, grozi mu nawet 20 lat więzienia Źródło: youtube.com/ 71news

Były polityk PiS zmaga się z bardzo poważnymi tarapatami. Były poseł ugrupowania może spędzić w więzieniu nawet 20 lat, kiedy postawione wobec niego zarzuty okażą się prawdziwe. To, czego miał się dopuścić działacz partyjny, jest odrażające.

Polityk związany w przeszłości z Prawem i Sprawiedliwością miał zrobić coś, co kompletnie nie koresponduje z nazwą jego partii. Piotr B., który był posłem ugrupowania rządzącego, miał dopuścić się kradzieży środków na swoją kampanię wyborczą z kont organizacji charytatywnej. Jeśli to działanie okaże się prawdziwe, B. na 20 lat trafi za kratki.

Polityk ma poważne problemy. Zrobił coś, co nie było ani prawe, ani sprawiedliwe

Według doniesień płynących z Wrocławia Piotr B. przez czas swojego zarządzania wrocławskim Polskim Czerwonym Krzyżem miał być hersztem szajki zajmującej się kradzieżami ubrań z kontenerów. W trakcie sortowania darów wrocławian mężczyzna przy pomocy wspólników miał selekcjonować ją tak, by tylko ta najgorszej jakości trafiała do potrzebujących. Reszta miała być umieszczana we wrocławskich lumpeksach, a korzyści z interesu czerpał były poseł PiS, który za pobierane środki miał przyznawać sobie korzyści majątkowe bądź też finansować swoje działania polityczne.

Sam B. nie przyznaje się do zarzutów, a te są bardzo pokaźne. Jeśli przestępcze działanie byłego posła się potwierdzi, będzie mógł spędzić w więzieniu nawet 20 lat. Jak na razie poseł nie chce komentować całego zamieszania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Porażające wyznanie pracownika PCK. Kradli nie tylko odzież

Okazuje się, że B. mógł być zamieszany także w proceder kradzenia paczek żywnościowych. Zdaniem jednego z pracowników, były poseł PiS wykorzystywał dary do swoich prywatnych działań politycznych, mających na celu wywalczenie mandatu w Sejmie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Zginął w wyniku poważnego wypadku, fani w żałobie
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

- Część tej żywności była kierowana do rozdawania wśród ludności w czasie ostatniej kampanii wyborczej do Sejmu. Chodzi przede wszystkim o paczki żywnościowe oraz jabłka - mówi jeden z byłych pracowników PCK.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa
  2. Niektóre emerytki zyskają podwójnie. Nie tylko wyższą emeryturę, ale i odszkodowanie
  3. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski
  4. U ginekologa zrobiła rzecz, której nigdy nie zapomni. Po wszystkim chciała popełnić samobójstwo
  5. Dostaniesz wielkie pieniądze, jeśli masz stary dowód osobisty. Nie wyrzucaj go pod żadnym pozorem

Źródło: Gazeta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News