polityk nie żyje
Pikio.pl
Joanna Szwalikowska - 9 Listopada 2020

Z ostatniej chwili: nie żyje polski polityk. Przegrał tragiczną walkę z Covid-19

Jeden z polskich polityków nie żyje. Media przekazały wiadomość z ostatniej chwili. Jak wynika z doniesień, miał on cierpieć na Covid-19 i przegrać walkę z wirusem.

Polski polityk nie żyje. Smutna wiadomość z ostatniej chwili właśnie obiegła media. Jak wynika z przekazanych informacji, miał on cierpieć na koronawirusa i przegrać walkę z chorobą.

Nie żyje prowadzący kultowego teleturnieju. Oglądały go miliony, do końca walczył ze straszną chorobąNie żyje prowadzący kultowego teleturnieju. Oglądały go miliony, do końca walczył ze straszną chorobąCzytaj dalej

Polski polityk, Bogdan Osiński, nie żyje. Tragiczna wiadomość właśnie obiegła media

Bogdan Osiński nie żyje. W 1980 roku polityk był jednym z działaczy, którzy zakładali struktury "Solidarności" w Fabryce Transformatorów i Aparatury Trakcyjnej Elta w Łodzi. W 1982 roku w maju internowano go w Ośrodku Odosobnienia w Łowiczu.

Bogdan Osiński urodził się 6 lutego 1960 roku w Łodzi. Ukończył studia na Wydziale Zarządzania Przedsiębiorstwem Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania. Zmarł w poniedziałek w nocy, miał 69 lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

W 1968 roku Osiński rozpoczął pracę w Fabryce Transformatorów i Aparatury Trakcyjnej Elta w Łodzi.Od 1979 do 1980 roku był współorganizatorem protestów pracowniczych. W 1980 roku był również członkiem Komitetu Założycielskiego "Solidarności" w Elcie.

Po 13 grudnia 1981 roku zaangażował się w organizowanie pomocy dla osób, które były represjonowane. Zajmował się kolportowaniem prasy o wydawnictw podziemnych. Brał również udział w akcjach, organizowanych przez struktury podziemne "S".

W maju 1982 roku internowano go oraz osadzono w Ośrodku Odosobnienia w Łowiczu. Został stamtąd zwolniony w lipcu tego samego roku.

Od 1922 roku Bogdan Osiński był wiceprzewodniczącym Zarządu Regionu Ziemi Łódzkiej NSZZ "Solidarność", a także skarbnikiem Zarządu Regionu Ziemi Łódzkiej. W 2004 roku został prezesem Łódzkiego Stowarzyszenia Kultury Fizycznej, Sportu i Rekreacji.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje Ryszard Kasprzak. Zrozpaczona rodzina przekazała wiadomość

2. Właśnie podano termin. 12 listopada może spełnić się najgorsze dla wszystkich Polek i Polaków

3. Żona Kurskiego przerwała milczenie. Dziennikarze dotarli do porażającej prawdy o ochronie

Od 2002 roku był członkiem Wojewódzkiej Komisji Dialogu Społecznego w Łodzi, od 2003 - członkiem Stowarzyszenia Wspólnoty Samorządowej Województwa Łódzkiego. Odznaczono go Krzyżem Zasługi i Krzyżem Wolności i Solidarności. Mężczyzna zmarł w nocy z powodu zakażenia koronawirusem. Miał 69 lat.

Informacja o jego odejściu pojawiła się na profilu Region Ziemia Łódzka NSZZ "Solidarność" na Facebooku, gdzie przekazano najgłębsze wyrazy współczucia rodzinie zmarłego polityka ze strony członków oraz pracowników Zarządu Regionu Ziemi Łódzkiej NSZZ "Solidarność".

Polski polityk nie żyje

Źródło: Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Aż chce się płakać. Potraktowali żywe zwierzęta jak zabawki, umieszczając je w automacie
  2. Prawie nikt nie wie, kto jest rodziną Anny Lewandowskiej. Chodzi o bardzo znaną osobę, wciąż jest o niej głośno
  3. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  4. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  5. Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów
  6. NASA sprzeciwia się rozbudowie systemu satelitów. "Ryzyko katastrofalnych kolizji jest niedopuszczalnie wysokie"
  7. Dzisiaj skończyłaby 105 lat. Jak wspominamy Hankę Bielicką, ikonę polskiego kabaretu i sceny aktorskiej?
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: TVP 3 Łódź, Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News