Polityk nie żyje
pikio.pl
Weronika Wasiak - 7 Listopada 2020

Nie żyje polski polityk. Niestety, przegrał walkę o zdrowie

Polski polityk przegrał walkę z okrutną chorobą. Przygnębiająca wiadomość właśnie przedostała się do mediów.

Znany polski polityk odszedł tak nagle. Ostatnie chwile były ciężkie nie tylko dla niego samego, ale też jego najbliższych, którzy teraz pogrążyli się w głębokiej rozpaczy. Nikt nie mógł tego przewidzieć.

Premier Morawiecki nie wytrzymał, ma już dość. W mocnych słowach skomentował zachowanie PolakówPremier Morawiecki nie wytrzymał, ma już dość. W mocnych słowach skomentował zachowanie PolakówCzytaj dalej

Niestety, najgorszego nie dało się uniknąć. Polski polityk zmarł nagle

Jak donosi serwis "Życie Pabianic", w piątek wieczorem na dobre odszedł od nas nauczyciel, radny powiatowy i radny sejmiku, były senator i były burmistrz Łasku, Andrzej Owczarek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Okazuje się, że 70-latek kilkanaście dni temu otrzymał potwierdzenie zarażenia koronawirusem i od tamtej pory trwała intensywna walka nie tylko o jego zdrowie, ale też życie. Kilka godzin przed śmiercią w kościele św. Mateusza odprawiono mszę w intencji jego powrotu do zdrowia, o co prosiła o to żona i przyjaciele. Niestety, stało się najgorsze.

- Są takie momenty, kiedy nie wiesz co powiedzieć aby zagłuszyć szok, ból i niedowierzanie... i jedyne co możesz w takiej chwili pomyśleć, to że Andrzej będzie Cię nam bardzo brakować - napisał łódzki senator KO, Artur Dunin.

Portal "Życie Pabianic" przypomina, że w 2005 roku Andrzej Owczarek po raz pierwszy wygrał wybory parlamentarne w okręgu sieradzkim, zdobywając mandat senatora z listy Platformy Obywatelskiej. Zwycięstwo przyniosły mu również lata 2007 i 2011.

Ponadto, Owczarek działał też na rzecz pomoc innym - "corocznie w karnawale organizował bale charytatywne, z których dochód przekazywał na stypendia dla uczniów z ubogich rodzin, pomoc matkom i ojcom wychowującym niepełnosprawne dzieci, wspieranie rodzin żołnierzy poległych podczas zagranicznych misji".

Dbał też o nowoczesne wyposażenie dla szpitali. Był niesamowitym człowiekiem, niezwykle pracowitym, oddanym rodzinie i przyjaciołom z nietuzinkowym poczuciem humoru.

Jak zaznacza portal "Życie Pabianic", prywatnie Owczarek słynął z własnoręcznie przygotowywanych nalewek, a kilka butelek każdego roku przekazywał na licytację podczas balu.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagle wprowadzono obowiązkowy test na koronawirusa dla Polaków. Niespodziewanie przykre informacje

2. Z ostatniej chwili: wstrząsająca wiadomość o Arturze Barcisiu. ”Nie chcę współczucia nad głową. To apel”

3. Zakaz przemieszczania się na Boże Narodzenie? Premier Morawiecki zabrał głos w sprawie świąt

Rodzina i przyjaciele wciąż nie mogą uwierzyć, że już nie ma go wśród nas. Jak dotąd nie pojawiły się żadne informacje dotyczące tego, czy polityk zmagał się z chorobami współistniejącymi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skrzywdzony pitbull panicznie bał się człowieka. Nagrano moment, gdy pierwszy raz ktoś go pogłaskał, reakcja wywołuje łzy
  2. Piotr Żyła wyjawił swój idealny przepis na kolację. Widać inspirację Adamem Małyszem, ale nie brakuje też parówki
  3. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz
  4. Rząd miał wykupić chryzantemy od sprzedawców. Nagle okazało się, że wielu z nich nie dostanie pieniędzy, powód dobija
  5. Dziś premier oficjalnie ogłosił. Polacy zbyt długo musieli czekać, chodzi o największy szpital
  6. Nowy pomysł na dostarczanie sieci 5G. Nad naszymi głowami zaczną latać specjalne drony
  7. Bardzo bliskie spotkanie z morskim stworem. Nagranie "połknięcia" kajakarek podbija internet
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Życie Pabianic

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News