Nie żyje osławiona polityk. Polacy nagrali ją w niebywałej sytuacji, potem wybuchł skandal

Nie żyje osławiona polityk. Polacy nagrali ją w niebywałej sytuacji, potem wybuchł skandal Źródło: Pikio.pl

Polityk nie żyje, smutne informacje obiegły światowe media. Kilka lat temu w sieci wybuchł ogromny skandal związany z była panią burmistrz.

Polityk nie żyje, media przekazały smutne wiadomości. Kilka lat temu kobieta została przyłapana na skandalicznym zachowaniu przez polskich turystów. Policja podejrzewa, że była burmistrz została zamordowana.

Polityk nie żyje, Polacy przyłapali ją na skandalicznym zachowaniu

Nie żyje Ilse Uyttersprot, kontrowersyjna była burmistrz miasta Aalst w północno-zachodniej Belgii. Polityk została znaleziona martwa we wtorek, 4 sierpnia. Policja podejrzewa, że kobieta została zamordowana, w tej sprawie zatrzymano jej obecnego partnera, 49-letniego Jurgena D., z którym spotykała się w ostatnich miesiącach.

Jak podały lokalne media, 49-latek miał sam zgłosić się na policję i przyznać, że zabił Ilse Uyttersprot. Później policjanci znaleźli ciało kobiety w jednym z mieszkań w centrum miasta. Motywy działania domniemanego mordercy nie są znane, media wskazują, że mężczyzna był już w przeszłości skazany przez sąd za nękanie i pobicie byłej partnerki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie żyje Ilse Uyttersprot, kilka lat temu została przyłapana na seksie w miejscu publicznym

Mieszkańcy miasta Aalst są w szoku, obecny burmistrz miejscowości Christoph D’Haese wyraził niepokój i niedowierzanie wobec śmierci poprzedniczki. Ilse Uyttersprot osierociła dwóch synów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramatyczne wydarzenia w TVP na żywo. Są ranni, podczas transmisji doszło do tragedii

2. Lekarze ostrzegają, że druga fala już uderzyła. Niepokojące doniesienia zza granicy

3. Ministerstwo ogłosiło zmiany w trybie pilnym. Wprowadzony zostanie nowy obowiązek dla wszystkich Polaków, bez wyjątku

Wiadomości o śmierci osławionej polityk wstrząsnęły także internautami. Kobieta zyskała rozgłos po tym, kiedy 10 lat temu polscy turyści przyłapali ją podczas uprawianiu seksu na wieży zamku królewskiego w Olite, na terenie hiszpańskiej Nawarry. Film dokumentujący jej miłosne igraszki na świeżym powietrzu trafił do sieci i szybko stał się hitem. Choć kobieta stała się bohaterką afery obyczajowej, mieszkańcy miasta Aalst wciąż darzyli ją ogromnym szacunkiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Premier podjął decyzję. Wszystko stanie się jeszcze dzisiaj
  2. Skandal na pogrzebie malutkiego dziecka w Polsce. Wziął do ręki piłę, zrobił okropną rzecz
  3. Przygnębiające odkrycie TVN. Uwielbiana gwiazda żyje w tragicznych warunkach z 70 psami, szczury chodzą wszędzie
  4. Już w poniedziałek zostanie podjęta decyzja. Niepokojące doniesienia dla wszystkich mających w planach podróże
  5. Gwiazda "M jak miłość" przeszła okropne chwile, ma traumę. Wieść o jej przykrych doświadczeniach jest zwyczajnie smutna, nikt się nie spodziewał

Źródło: Fakt 24

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News