To jest szokująca informacja. Ujawniono tajną notatkę ABW, która uderzy we wszystkie partie polityczne. Aż dotąd informacja była tajna, a pragnieniem wielu osób było, by tak pozostało już na zawsze.

Ujawniona została tajna notatka ABW w sprawie Amber Gold. Powstała ona w 2012 roku i została wówczas przesłana do Kancelarii Prezydenta Bronisława Komorowskiego. Już sam fakt, że Prezydent zapoznał się z nią dopiero po miesiącu, świadczy, jak niebezpieczna jest jej treść.

Notatka ma informować o piramidzie finansowej, jaką jest Amber Gold. Ta informacja ma ogromne znaczenie, bo wiele osób zamieszanych w tę aferę nadal twierdzi, że Amber Gold nie było piramidą finansową albo że o tym nie wiedziały.

Wszyscy są w to zamieszani

Warto stwierdzić, że chociaż to właśnie PiS próbuje rozwiązać problem afery Amber Gold, to działacze tej partii także są w nią zamieszani. Są to różne poziomy w hierarchii partii, a także różne rodzaje umoczenia, ale treść notatki może uderzyć we wszystkich.

W aferę Amber Gold są bowiem zamieszani nie tylko politycy i osoby kojarzone z obecną opozycją. Także osoby z PiS, na przykład Andrzej Michał Kwiatkowski, działacz partii z Płocka. Media informowały także o związkach między Beatą Kempą, obecną szefową Kancelarii Premier Beaty Szydło z osobami powiązanymi z Amber Gold.

To u niej miał interweniować dziennikarz Paweł Miter po pierwszych informacjach o niepokojących notatkach ABW w sprawie piramidy finansowej. Miter w korespondencji z Marcinem P., szefem oszukańczej Amber Gold stwierdził, że będzie Kempę prosił o wstawienie się za nimi.

Źródło: rmf24.pl

Elżbieta II unikała płacenia podatków? Ta afera już TRZĘSIE światem!


Te MEMY najlepiej podsumowują 2 lata rządów PiS!

...

Zobacz również