Politycy WSZYSTKICH partii przerażeni. Ta notka ABW miała na zawsze być tajna

Politycy WSZYSTKICH partii przerażeni. Ta notka ABW miała na zawsze być tajna

To jest szokująca informacja. Ujawniono tajną notatkę ABW, która uderzy we wszystkie partie polityczne. Aż dotąd informacja była tajna, a pragnieniem wielu osób było, by tak pozostało już na zawsze.

Ujawniona została tajna notatka ABW w sprawie Amber Gold. Powstała ona w 2012 roku i została wówczas przesłana do Kancelarii Prezydenta Bronisława Komorowskiego. Już sam fakt, że Prezydent zapoznał się z nią dopiero po miesiącu, świadczy, jak niebezpieczna jest jej treść. Notatka ma informować o piramidzie finansowej, jaką jest Amber Gold. Ta informacja ma ogromne znaczenie, bo wiele osób zamieszanych w tę aferę nadal twierdzi, że Amber Gold nie było piramidą finansową albo że o tym nie wiedziały.

Wszyscy są w to zamieszani

Warto stwierdzić, że chociaż to właśnie PiS próbuje rozwiązać problem afery Amber Gold, to działacze tej partii także są w nią zamieszani. Są to różne poziomy w hierarchii partii, a także różne rodzaje umoczenia, ale treść notatki może uderzyć we wszystkich. W aferę Amber Gold są bowiem zamieszani nie tylko politycy i osoby kojarzone z obecną opozycją. Także osoby z PiS, na przykład Andrzej Michał Kwiatkowski, działacz partii z Płocka. Media informowały także o związkach między Beatą Kempą, obecną szefową Kancelarii Premier Beaty Szydło z osobami powiązanymi z Amber Gold. To u niej miał interweniować dziennikarz Paweł Miter po pierwszych informacjach o niepokojących notatkach ABW w sprawie piramidy finansowej. Miter w korespondencji z Marcinem P., szefem oszukańczej Amber Gold stwierdził, że będzie Kempę prosił o wstawienie się za nimi. Źródło: rmf24.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News