Politycy PO ZABLOKOWANI na Radzie Krajowej! I to przez straż HGW

Politycy PO ZABLOKOWANI na Radzie Krajowej! I to przez straż HGW

Aż trudno uwierzyć w absurd tej sytuacji. Politycy PO, którzy zebrali się dziś na Radzie Krajowej partii, zostali zablokowani przez straż miejską. Warto przypomnieć, że podlega ona przecież pod HGW!

To, co wydarzyło się dziś w Warszawie, stało się prawdziwym hitem na Twitterze. Wszystko za sprawą nieprawidłowego parkowania, na które zdecydowali się działający w pośpiechu działacze PO.

Politycy PO w tarapatach

Jako że pozostawili swoje samochody w zatoczce autobusowej, na miejsce szybko przyjechała lokalna straż miejska. Funkcjonariusze zadziałali ekspresowo, zakładając blokady na koła pojazdów. ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński wyznaczył następcę. Nigdy nie uwierzycie kogo Wielu internautów zastanawia się więc, dlaczego działacze nie skorzystali z pobliskiego parkingu. Duża część żartuje, że zapewne chcieli na tym zaoszczędzić.

Straż HGW w akcji

Inni zauważają także, że straż podlega przecież pod prezydent Warszawy, Hannę Gronkiewicz-Waltz. Natychmiast na Twitterze pojawiły się więc spekulacje o rzekomej zemście polityk na partyjnych kolegach po tym, jak stanowczo się od niej odcięli. ZOBACZ TAKŻE: Tego się nie spodziewaliśmy. Oto nowa teza o Katastrofie Smoleńskiej Politycy PO ZABLOKOWANI na Radzie Krajowej! I to przez straż HGW Fot. Twitter Politycy PO ZABLOKOWANI na Radzie Krajowej! I to przez straż HGW Fot. Twitter ZOBACZ TAKŻE: Sikorski ujawnił ostatnią rozmowę z Kaczyńskim. Prezes PiS się wścieknie
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News