Politycy Prawa i Sprawiedliwości nie chcą nawet słyszeć o obecności Matki Boskiej w Sejmie RP. Wraz z innymi ugrupowaniami gardzą nią i wyparli się jej. Na zagadkową sytuację, jak na razie, brak konkretnych odpowiedzi.

Pod koniec zeszłego miesiąca na wspólnym posiedzeniu sejmowych komisji rolnictwa i ochrony środowiska, dotyczącym GMO, zaproszono przedstawicieli społeczeństwa. Na sali zjawiła się zagadkowa kobieta, która podała się a Matkę Boską.

ZOBACZ TAKŻE: Macierewicz jest przekonany, że.. to Matka Boska przegoniła opozycję z sali sejmowej

– Pochodzimy od Gryfitów, od cesarzy rzymskich, od Merowingów. Jesteśmy potomkami Jezusa i króla Dawida. Więc to przesłanie, iskra, która miała być z Polski, jestem ja tą osobą. Księża powiedzieli, że jestem Matką Boską, wszystko się zgadza – przedstawiła się.

Upokorzyli Matkę Boską

Samozwańcza matka Jezusa Chrystusa dostała zakaz wstępu do budynku Sejmu, a politycy wszystkich opcji nie wiedzą tak naprawdę, co mają powiedzieć mediom. Nikt nie chce się przyznać do skandalistki, a pytania nie znajdują odpowiedzi. Milczenie przerwał anonimowy poseł i członek wspomnianej komisji rolnictwa.

ZOBACZ TAKŻE: SKANDAL w Sejmie. Za negatywne opinie zwolniono wiceszefa BAS na miesiąc przed emeryturą

–  Sochajko nie chce powiedzieć, kto wprowadził tę kobietę, bo to jego klubowy kolega. Poseł Stefan Romecki. Skąd wiem? Sochajko tak twierdzi w prywatnych rozmowach – wyjawił.

źródło: Newsweek

Naukowcy otworzyli grób Jezusa - tak wygląda [ZDJĘCIA]

15 największych sekretów ujawnionych przez WikiLeaks

...

Zobacz również