Politycy PiS pójdą siedzieć?! Czarne chmury nad Kaczyńskim

Politycy PiS pójdą siedzieć?! Czarne chmury nad Kaczyńskim Źródło: Fot. Wikimedia Commons (Silar)

Internauci nie mają wątpliwości - politycy PiS już powinni zacząć się bać. Wkrótce mogą trafić za kratki! Co na to Jarosław Kaczyński?

Kontrowersje wokół przyszłości polityków obozu rządzącego wzbudził sędzia Igor Tuleya. Złożył on bowiem do prokuratury oficjalne zawiadomienie ws. rzekomego składania fałszywych zeznań przez posłów Prawa i Sprawiedliwości. ZOBACZ TAKŻE: Tragedia w rodzinie Macierewicza. Szokujące samobójstwo

Szokujące oskarżenia

Do przekłamań dojść miało po sejmowych wydarzeniach z grudnia 2016 roku. Wtedy właśnie odbyło się głośnie głosowanie w sali kolumnowej, które przez następne miesiące niezmiennie elektryzowało krajową opinię publiczną. Wówczas mównicę w sali plenarnej zablokowali posłowie opozycji. Natomiast pod Sejmem doszło do masowych protestów i starć z policją. Obóz władzy okrzyknął te wydarzenia mianem "puczu". Jeżeli okaże się, że posłowie rzeczywiście skłamali podczas zeznawania w tak ważnej sprawie, ich przyszłość może potoczyć się w bardzo nieoczekiwany sposób. Czarne chmury zbierają się więc nad Jarosławem Kaczyńskim, dla którego tego typu cios wizerunkowy okaże się bez wątpienia gigantycznym utrudnieniem. Zwłaszcza we wpływaniu na oficjalne władze z fotela poselskiego. ZOBACZ TAKŻE: A więc jednak polityka! Kasia Tusk wchodzi z hukiem Czas pokaże, czy rzeczywiście uda się ustalić jakiekolwiek nieprawidłowości w działaniach polityków. Jeżeli tak, najpewniej zatrzęsie to krajową sceną parlamentarną.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News