Konflikt pomiędzy Krzysztofem Łapińskim oraz politykami Prawa i Sprawiedliwości coraz bardziej się pogłębia. Niektórzy zasugerowali nawet otwarcie prezydentowi, aby zrezygnował ze współpracy ze swoim rzecznikiem. Jak ujawniają medialne źródła, złośliwi posłowie nadali także Łapińskiemu jednoznaczny pseudonim.

W rozmowie z dziennikarzami „Faktu” jeden z polityków PiS zaznaczył, że rzecznik Andrzeja Dudy jest obecnie „gorszy niż totalna opozycja”. Dodał także, iż wielu posłów partii rządzącej unika go oraz udaje, że nie widzi, aby nie musieć się z nim witać.

Jak się jednak okazuje, aby dokuczyć Łapińskiemu, politycy ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego wymyślili dla niego złośliwy pseudonim. Nazywać go mają „Czerepach”, kojarząc bezpośrednio z bohaterem popularnego serialu „Ranczo”.

Na pytanie, skąd wziął się pomysł na przezwisko, posłowie odpowiadają, że nadali je, ponieważ Łapiński często knuje. Sam rzecznik prezydenta ma być za to bardzo dumny z pseudonimu, gdyż serialowy Czerepach jest najczęściej bardzo skuteczny w swoich politycznych działaniach.

Jak Kaczyński zaczynał karierę zawodową? Nie zgadniesz! Pierwsze prace polityków

...

Zobacz również