Część polskich polityków obejrzała już najnowszą część przygód brytyjskiego agenta Jamesa Bonda, „Spectre”. Nie byłoby w tym nic wartego wspomnienia gdyby nie nawiązania polityków do afer, w których odgrywali główną rolę.

Były ministers spraw zagranicznych i były marszałek Sejmu,Radosław Sikorski po obejrzeniu najnowszego „Bonda” podzielił się z internautami na twitterze swoimi ironicznymi obserwacjami. Polityk stwierdził, że nawet w tak świetnym filmie prześladują go osławione ośmiorniczki.

Idzie człowieka na świetnego nowego Bonda, a tam? Ośmiorniczki – jako symbol globalnego zła. Koszmar trwa – napisał na twitterze Sikorski.

Sikorskiemu wtórował inny polityk Platformy Obywatelskiej, Sławomir Nowak (który zakończył swoją polityczną aferą po tzw. aferze zegarkowej z jego udziałem w roli głównej).

fot. twitter
fot. twitter
fot. twitter
fot. twitter

 

Wielu komentującym słowa polityków nie przypadły one do gustu. Przeważały opinie określające je jako żałosne, bezczelne i nie na miejscu.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


bh

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.