Policji skradziono sałatkę jarzynową. Zaczął się pościg

Policji skradziono sałatkę jarzynową. Zaczął się pościg Źródło: fot. Wikimedia Commons

Sałatka jarzynowa to coś, co jest obecne na polskich stołach podczas wszystkich możliwych świąt. Nikt by się jednak nie spodziewał, że stanie się ona powodem... pościgu policji.

W Chęcinach niedaleko Kielc doszło do wyjątkowo dziwnej sytuacji. Sałatka jarzynowa stała się powodem policyjnego pościgu za nastolatkiem. Czego to nie zrobią Polacy w okresie świątecznym! Sprawa wyglądała tak, że 19-latek ukradł z balkonu miskę sałatki jarzynowej. Niestety, miał pecha, ponieważ okazała się ona należeć do policjanta z miejscowej komendy. Mężczyzna natychmiast ruszył w pogoń za złodziejem.

Sałatka jarzynowa powodem pościgu

Policjantowi udało się złapać złodzieja ledwie po kilkudziesięciu metrach. Za kradzież świątecznej potrawy z balkonu złodziej będzie musiał słono zapłacić. Za sałatkę wartą nie więcej niż 20 zł nastolatek będzie musiał zapłacić 500 zł mandatu. Gdy okradziony policjant dopadł złodzieja i zabrał mu skradzioną sałatkę, którą kilka dni wcześniej zrobiła jego żona na Święta, zadzwonił po patrol, który zawiózł nastolatka na komisariat. Takiego rozwoju sytuacji nastolatek na pewno się nie spodziewał. Ostatecznie okazało się, że nastoletni złodziej będzie musiał spędzić noc na komendzie, ponieważ w kartotekach młody mężczyzna figuruje jako „poszukiwany przez kielecką prokuraturę”.ZOBACZ TAKŻE:
  1. „Ch*j ci w d*pę”. Polityk nie wiedział że nagrywa go kamera
  2. Nie żyje ikona, która odmieniła polską muzykę
  3. Co mu się stało?! Dziwne nagranie Andrzeja Dudy podbija internet
Źródło: wiadomosci.radiozet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News