Polska policjantka zdecydowała się na wspaniały gest. To nie pierwszy raz, gdy okazuje swoje ogromne serce

Polska policjantka zdecydowała się na wspaniały gest. To nie pierwszy raz, gdy okazuje swoje ogromne serce Źródło: Mazowiecka Policja

Policjantka po raz kolejny pokazała, że ma ogromne serce i nie zawaha się przed niesieniem pomocy potrzebującym. Tym razem zdecydowała się na piękny gest. Wszyscy powinni brać przykład z jej wspaniałej postawy.

Policjantka jest prawdziwą chlubą swojej komendy. Funkcjonariuszka zdobyła się na piękny gest, który pokazał, że jest osobą o ogromnej wrażliwości w stosunku do potrzebujących. Jej szlachetna postawa zaimponowała wszystkim. 

Policjantka z Sierpca przykładem dla innych 

Policjantka z Sierpca kolejny raz postanowiła włączyć się w akcję pomagania najbardziej potrzebującym. Komenda jest dumna ze swojej pracownicy i prezentuje ją jako przykład dla innych funkcjonariuszy. St. sierż. Aleksandra Szarwińska jest wzorem idealnego policjanta. 

Od dawna znana jest ze swojej działalności społecznej i charytatywnej oraz zaangażowania w promowanie idei oddawania krwi. Tym razem zaangażowała się w nietuzinkowy projekt pomagania dzieciom chorującym na nowotwory. Widać, że jest to osoba o ogromnym sercu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Bohaterka z komendy 

Aleksandra Szarwińska na co dzień zajmuje się organizowaniem spotkań z dziećmi i seniorami, a także prowadzi szkolenia dla kierowców, w celu promowania bezpiecznej jazdy. Policjantka od kilkunastu miesięcy jest oficerem prasowym Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu. Jak widać wykonuje swoją pracę wspaniale, a pod jej adresem nieustannie pojawiają się różnego rodzaju pochwały. 

Ostatnio postanowiła okazać swoje wsparcie dzieciom po chemioterapii. Ten piękny gest z pewnością doda otuchy chorym. Funkcjonariusza ścięła bowiem swoje kilkudziesięciocentymetrowe włosy i oddać je fundacji Fundacji Przyjaźń WeGirls. Z jej daru stworzona zostanie piękna peruka dla dzieci chorych na raka, które w wyniku chemioterapii straciły wszystkie włosy. 

-Wiele dzieci, które już straciły nadzieję, odzyskało uśmiech i pewność siebie - skomentowali działanie fundacji wolontariusze. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. Ciężarna panna młoda padła na ziemię tuż przed ołtarzem. Kiedy goście zrozumieli co naprawdę się stało, zaczęli płakać z rozpaczy i smutku

Policjantka za swoją postawę dostała oficjalną pochwałę na profilu na Facebooku komendy w Sierpcu. Aleksandra Szarwińska jest jej chlubą. Funkcjonariuszka od kilku lat jest również honorowym krwiodawcą. Takie osoby z pewnością pozytywnie wpływają na wizerunek policji w polskim społeczeństwie. Być może współpracownicy Szarwińskiej wezmą z niej przykład i również zaangażują się w akcje charytatywne. 

Źródło: Facebook/Policja Mazowsze

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Jest bardzo prosty sposób nawet na killka tysięcy złotych
  2. Wyłudzają miliony z 500 plus. Rekordzistka zgarnęła z programu drugą pensję
  3. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  4. Nie żyje legendarna dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  5. Mężczyzna od dawna planuje idealne zaręczyny. Boi się, że jeden szczegół może zrujnować jego zamiary
  6. Dwa wypadki autokarów w Polsce. Oba były pełne małych dzieci

Źródło: o2

 

Następny artykuł