Policjantka
screen/The Sun
Konrad Karpiuk - 2 Maja 2020

Piękna policjantka próbowała aresztować agresywnego mężczyznę. Nagle zrobił rzecz, która doprowadziła ją do płaczu

Policjantka uczestniczyła w aresztowaniu mężczyzny, który był agresywny wobec swoich sąsiadów. Z racji na oporność zatrzymanego, akcja niestety nie była prosta, uczestniczyło w niej dwóch funkcjonariuszy. Nagle szarpiący zatrzymany zrobił coś, co doprowadziło policjantkę do płaczu. Chwilę po tym była poważnie zmartwiona potencjalnymi konsekwencjami.

Policjantka Annie Napier z Coventry (Wielka Brytania) wraz z drugim funkcjonariuszem, z którym była na służbie, otrzymała wezwanie do jednego z bloków, w którym doszło do konfliktu między sąsiadami. Na miejscu doszło do szarpaniny z funkcjonariuszami, agresor - 41-letni Temisan Oritsejafor został aresztowany, choć łatwo zakuć się w kajdanki nie dał. Szarpiąc się, doprowadził policjantkę do płaczu.

Policjantka uczestniczyła w zatrzymaniu. Sprawca doprowadził ją do płaczu

Podczas szarpaniny, która uwieczniła kamera posiadana przez policjantów, zatrzymany ciągle stawiał opór. W pewnym momencie, dalej szarpiąc się z funkcjonariuszem, wyprostował się i splunął policjantce krwią i śliną prosto w oko. Funkcjonariuszka była przez chwilę oszołomiona, ale po poleceniu kolegi, kopnęła zatrzymanego w nogi, aby go spacyfikować. Po chwili 41-latek był już zakuty.

DodaDodzie wymsknęły się intymne szczegóły dotyczące jej małżeństwa. Niewygodna prawda wyszła na jawCzytaj dalej

Oczywiście splunięcie prosto w oko spowodowało naturalną reakcję organizmu w postaci łzawienia. Funkcjonariuszka była jednak wyraźnie zmartwiona, widać było, że sytuacja poważnie ją dotknęła. Jej kolega ze zmiany, zapytał ją, czy wszystko jest w porządku.

- Trafił mnie w oko, wszystko w porządku. Po prostu martwię się tym, z powodu tego koronawirusa - odpowiedziała funkcjonariuszka.

Mężczyzna uważa, że nie chciał tego zrobić

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk błaga o pomoc. Chodzi o zdrowie i życieCzytaj dalej

Jak wiadomo, wirus SARS-CoV-2 przenosi się drogą kropelkową, a Wielka Brytania również zmaga się ze wzrostem epidemii. Nie dziwi więc ani trochę fakt, że policjantka zmartwiła się tym incydentem, który w przypadku zarażenia, mógłby na pewien czas wykluczyć ją ze służby i nadszarpnąć jej zdrowie. Szczególnie, że funkcjonariusze są szczególnie narażeni. Oczywiście sprawca poniesie konsekwencje za atak na funkcjonariuszkę.

Dzisiaj grzeje:

1. Nikt się nie spodziewał, ciało leżało na pobliskim polu. Natychmiast wezwano helikopter i wszystkie służby ratunkowe
2.
Policja przekazała dramatyczną wiadomość na temat Kacperka. Wiadomo, co mogło się stać

Jak się później okazało, 41-latek był już wcześniej oskarżony o zaatakowanie funkcjonariusza. Sam sprawca twierdzi, że nie chciał napluć policjantce w twarz. Jego obrońca twierdzi również, że mężczyzna cierpi na schizofrenię oraz ma osobowość bipolarną, przez co nie był do końca świadomy swoich czynów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Madonna zarażona koronawirusem? Legendarna piosenkarka wywołała burzę swoim wpisem
  2. Polscy kibice w żałobie z samego rana. Nie żyje młodziutka zawodniczka, zmarła w bardzo młodym wieku
  3. Brał udział w poszukiwaniach Kacperka. Zdradził całą prawdę, trudno powstrzymać łzy
  4. Nie żyje gwiazda serialu, który pokochali Polacy. Przegrał z chorobą kilka tygodni po narodzinach syna
  5. Rząd znosi kolejne zakazy już od poniedziałku. Wiemy, na jakich zasadach
  6. Wlał mleko do Coca-Coli. Po 6 godzinach przecierał oczy ze zdumienia

Domowe triki nie raz okazywały się niezwykle przydatneWłożyła ryż między ręczniki i poszła spać. Zobaczyła efekt i już wiedziała, że zawsze będzie tak robićCzytaj dalej

Źródło: The Sun

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News