Policjant zgwałcił imigranta. "Tak ostro, że konieczna operacja" (VIDEO)

Policjant zgwałcił imigranta. "Tak ostro, że konieczna operacja" (VIDEO)

Francuski policjant został aresztowany i oskarżony o gwałt na 22-letnim czarnoskórym imigrancie, który z kolei był podejrzewany o handel narkotykami w dzielnicy biedoty pod Paryżem.

Agencja AFP podała, że w miejscowości Aulnay-sous-Bois znajdującej się pod Paryżem doszło do oburzającej sytuacji. Francuski policjant miał przekroczyć uprawnienia po akcji zatrzymania czwórki imigrantów z Afryki, którzy trudnili się handlem narkotykami.

22-letni imigrant miał stawiać czynny opór, więc funkcjonariusze użyli gazu. Z niewiadomych przyczyn jeden z policjantów postanowił zgwałcić i pobić zatrzymanego. Ściągnął mu spodnie i wsadził do odbytu teleskopową pałkę. Wielokrotnie wyjmował ją i ponownie wsadzał stopniowo zwiększając siłę.

Podczas penetrowania pałką funkcjonariusz miał parskać śmiechem i obrażać zatrzymanego. W wyniku gwałtu  22-latek trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami odbytu wymagającymi operacji. Lekarze wykryli również ślady brutalnego pobicia.

Policjant już usłyszał zarzuty zgwałcenia zatrzymanego. Francuskie media są oburzone i przekonują, że francuscy policjanci regularnie nadużywają władzy wobec imigrantów z dzielnic biedoty pod Paryżem. Z drugiej strony, afrykańscy imigranci regularnie stawiają czynny opór i nie chcą podporządkowywać się poleceniom funkcjonariuszy.

Poniżej widać fragment akcji francuskich policjantów.

Policiers accusés de viol à Aulnay : un témoin... przez leparisien

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News