Usłyszeli podejrzane odgłosy dochodzące z pojemnika na używaną odzież. Gdy zajrzeli do środka, nie mogli uwierzyć własnym oczom, kto mógł być tak okrutny?

Usłyszeli podejrzane odgłosy dochodzące z pojemnika na używaną odzież. Gdy zajrzeli do środka, nie mogli uwierzyć własnym oczom, kto mógł być tak okrutny? Źródło: youtube.com tvtetka

Policjanci nagle usłyszeli podejrzane dźwięki dobiegające z pojemnika na używaną odzież. Zamarli, gdy zajrzeli do środka.

Policjanci nie spodziewali się, że z pozoru zwyczajny dzień będzie miał taki finał. Długo nie byli w stanie uwierzyć, że ktoś mógł dopuścić się czegoś tak okropnego. Nie mieli wątpliwości, że osoba, która to zrobiła, była najprawdziwszym potworem. Słysząc tę historię, trudno powstrzymać łzy. Funkcjonariusze na wiele lat zapamiętają tę chwilę. 

Policjanci zajrzeli do pojemnika na odzież, z którego dobiegały dziwne dźwięki. Zamarli 

Na początku marca policjanci z Płocka otrzymali zgłoszenie od jednego z mieszkańców, że w pobliżu pojemnika na odzież używaną słychać dziwne odgłosy. Funkcjonariusze już kilka minut później zjawili się na ul. Krótkiej, którą wskazał mieszkaniec. Wystarczyła chwila, by zorientowali się, że dźwięki dobiegają z samego kontenera. Zaniepokojeni sytuacją postanowili nie zwlekać ani minuty dłużej i postanowili od razu skontrolować, co tak naprawdę kryje się wewnątrz pojemnika. Przeżyli szok, gdy zajrzeli do środka i znaleźli tam małego szczeniaka. Natychmiast go wyjęli. Nie dowierzali, że ktoś mógł porzuć biednego czworonoga w taki sposób. Psiak byłby skazany na pewną śmierć, gdyby nie funkcjonariusze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policjanci na tyle zmartwili się losem porzuconego czworonoga, że nie chcieli oddawać go do schroniska, nie mając pewności, co wydarzy się dalej. Chcieli na własną rękę znaleźć mu ciepły, bezpieczny i przede wszystkim pełen miłości dom. Na szczęście ani długo, ani daleko nie musieli szukać. Jedna z policjantek od razu zakochała się w szczeniaku i zdecydowała, że to ona zostanie jego opiekunką. Tymczasem mundurowi zajęli się odnalezieniem byłego właściciela. 

Dzisiaj grzeje: 1. Oficjalnie: 7 nowych przypadków zachorowań na koronawirusa w Polsce. Nowe miasto na mapie zakażeń

2. Kobieta wsiadła do auta, myślała, że to Uber. Ojciec 21-latki rano dostał SMS od kierowcy

- W tej chwili policjanci prowadzą czynności, by ustalić tożsamość osoby, która porzuciła bezbronnego szczeniaka - podała oficer prasowa KMP w Płocku, Marta Lewandowska. Nieufny psiak dochodzi obecnie do siebie, poznając nowe otoczenie oraz nową rodzinę

Najlepsze newsy dnia:

  1. Krzysztof Jackowski ponownie zabrał głos w sprawie epidemii. Według jasnowidza nadchodzi przełom 
  2. To koniec sezonu skoków narciarskich? Kamil Stoch może skorzystać na odwołaniu zawodów
  3. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  4. Wszyscy mieli nadzieję, że to jeszcze nie koniec. Niestety, nie żyje Wiktor Humięcki
  5. Kto najbardziej jest zagrożony koronawirusem? Opublikowano nowy raport
  6. Lidl właśnie zmienił ceny produktów, które teraz kupują wszyscy na zapas. Obecne wydarzenia wpłynęły na decyzję?

Źródło: o2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News