Policja zastrzeliła kibica z broni gładkolufowej (18+ video)

Policja zastrzeliła kibica z broni gładkolufowej (18+ video) Źródło:

Policjanci zastrzelili z broni gładkolufowej jednego z kibiców. Mężczyzna został zabity podczas meczu Concordia Knurów vs Ruch Radzionków.

Policja otworzyła ogień, ponieważ kibice wbiegli na murawę boiska. Trafiony został jeden z mężczyzn. Na miejsce przyjechała karetka, ale było już za późno. Kibic zginął raniony pociskiem z broni gładkolufowej. Na filmie zamieszczonym przez stronę Świat Kibola widać jak mężczyzna leży na ziemi otoczony kordonem policji. Pomagają mu koledzy, którzy próbują go uratować. Jak wynika z materiału oraz relacji kibiców, którzy znajdowali się na miejscu, policjanci nie kwapili się do pomocy mężczyźnie. Nie wiadomo jak wcześniej zachowywali się kibice i czy byli agresywni, ponieważ materiał nie obejmuje tych scen. Film przeznaczony jest tylko dla widzów dorosłych.

https://www.youtube.com/watch?v=Fyqo8hIhGZ0 AKTUALIZACJA W sieci pojawił się krótki filmik, który wyraźnie pokazuje, że zastrzelony mężczyzna był jednym z najagresywniejszych uczestników stadionowej burdy (w 15 sekundzie, po prawej stronie - osoba w szarej bluzie).
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News