Miała być impreza dla gejów w egzotycznych rytmach. Zamiast tego, policja zorganizowała ogromny nalot na saunę. Wszyscy członkowie seks-wydarzenia zostali zakuci w kajdanki i trafili do aresztu.

Do zdarzenia doszło w stolicy Indonezji, Dżakarcie. Podczas organizowanej tam w jednej z saun orgii, nagle wkroczyła uzbrojona po zęby policja. Funkcjonariusze bezpardonowo zaczęli zakuwać w kajdanki wszystkich członków zabawy. Później nagich mężczyzn przeprowadzili do podstawionych pod lokalem radiowozów.

Choć w Indonezji nie obowiązuje zakaz homoseksualizmu, Argo Yuwono, rzecznik policji, tłumaczy, że chodzi o zarzuty szerzenia pornografii. Siedmiu spośród 58 mężczyzn ma należeć do szajki zajmującej się tym procederem, który w Indonezji jest zakazany.

Wiadomo już, że oprócz tej siódemki także właściciel sauny zostanie postawiony przed sądem. Wszystkim mężczyznom grozi po 10 lat więzienia.

Homoseksualizm jest piętnowany i zakazany tylko w prowincji Aceh, w której obowiązuje prawo szariatu. Coraz częściej mówi się jednak o wprowadzeniu ostrzejszego dla homoseksualistów prawa na terenie całego kraju. W Indonezji wyraźnie mają bowiem miejsce zmiany w społeczeństwie, którego znaczną większość stanowią muzułmanie. Ci od lat wykazują coraz większą radykalizację.

źródło: prostozmostu.pl

Czy naprawdę zjadamy pająki podczas snu? 12 obrzydliwych faktów, które przyprawią cię o mdłości

...

Zobacz również