Konrad K., który rzucił blady strach na całą Polskę po ataku na centrum handlowe „Vivo”, znalazł się także w kręgu zainteresowania mediów zagranicznych. Dziennikarze zza granicy skontaktowali się z policjantami, by dowiedzieć się więcej na temat ataku w „Vivo”. Policjanci ujawnili im nowe, szokujące fakty.

Wiadomo już, że 27-latek, który zaatakował w centrum handlowym w Stalowej Woli, zachowywał się „zupełnie jakby był opętany”. Mężczyzna siekł nożem na lewo i prawo nie uważając, w co celuje.

Tym sposobem Konrad K. dźgnął 9 osób. Niestety, jedna z nich, 50-letnia kobieta, zmarła na skutek odniesionych obrażeń.

Policjanci po aresztowaniu nożownika zrobili mu test na obecność alkoholu we krwi. Okazało się, że 27-latek jest trzeźwy. Pobrano jednak jego krew do badań, ponieważ bardzo możliwe, że ten był pod wpływem narkotyków.

Na ich obecność w krwi mężczyzny wskazywało jego zachowanie. Jak ujawnili bowiem funkcjonariusze, 27-latek nie tylko ciął na oślep, biegając po „Vivo”, ale… dźgał także samego siebie. Według słów mundurowych, kiedy nóż mężczyzny nie trafiał w ofiary, ten miał ciąć samego siebie w plecy z wściekłością.

źródło: tosiedzieje.pl

Te zdjęcia były tajne i to nie bez powodu. FBI ujawnia nowe, wstrząsające fotografie z 9/11


Od tych zdjęć ślubnych WŁOS ZJEŻY CI SIĘ NA GŁOWIE!

Zobacz również