Policja szuka świadków. 16-letnia dziewczyna skonała w szpitalu

Policja szuka świadków. 16-letnia dziewczyna skonała w szpitalu Źródło: Wikipedia/Cezary p

Policja wydała specjalne oświadczenie, dotyczące przede wszystkim mieszkańców południowej części Polski. Poszukiwani są świadkowie wypadku, w którym została poszkodowana nastolatka. Sprawa jest bardzo poważna. Dziewczyna zmarła w szpitalu w wyniku odniesionych ran.

Policja wydała oświadczenie i apel, który ma pomóc odnaleźć sprawcę wypadku. W wielu miejscach kraju dochodzi do dramatycznych zdarzeń oraz wypadków, w których liczba poszkodowanych jest coraz większa. Tym razem funkcjonariuszy ze Śląska zajmuje pewna sprawa, w której wciąż jest więcej pytań niż odpowiedzi.

To dramatyczne wydarzenie miało miejsce 2 maja, w miejscowości Miedźno (województwo śląskie). Kierowca, zmierzający samochodem osobowym trasą w kierunku Częstochowy uderzył z pełną prędkością nastoletnią dziewczynę, która właśnie w tej chwili przechodziła przez jezdnię. Na miejscu bardzo szybko pojawiły się odpowiednie służby, a dziewczyna została przewieziona do szpitala. Niestety, nie udało się uratować jej życia. Funkcjonariusze wystosowali apel w celu odnalezienia świadków tego tragicznego zdarzenia.

Policja bada sprawę śmierci. Poszukuje świadków

16-letnia dziewczyna mieszkająca w okolicy przechodziła przez jezdnię - drogę Częstochowską - w Miedźnie. Jadący tą trasą samochód nie zdążył wyhamować i uderzył w nastolatkę. Kierowca, którym był 20-letni mężczyzna nie uciekł z miejsca zdarzenia, a przeprowadzone w późniejszym czasie badania wykazały z pełną wiarygodnością, że był trzeźwy. Na miejsce wezwano odpowiednie służby, które zajęły się zabezpieczeniem miejsca wypadku, a także zarejestrowaniem wszelkich szczegółów dotyczących jego okoliczności.

Nastolatka została przetransportowana do szpitala, gdzie przez najbliższe kilkanaście godzin lekarze próbowali poradzić sobie z jej obrażeniami. Niestety, okazało się to bezowocne. Dziewczyna zmarła następnego dnia po wypadku. Oznacza to, że sprawa nabrała znacznie większej wagi. W chwili obecnej wiadomo, że kierowca jest mieszkańcem powiatu pajęczańskiego. Oprócz badań alkomatem pobrano od niego także próbki krwi do badań na obecność narkotyków. Auto została zabezpieczone, a  policjanci z drogówki starają się odtworzyć przebieg zdarzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oprócz ustalenia wszelkich szczegółów wypadku policja będzie potrzebowała uzyskać wszelkie dostępne informacje, z których każda może okazać się kluczowa w śledztwie. Wystosowano oficjalny apel do wszystkich osób, mogących mieć jakikolwiek związek z tym wypadkiem, w szczególności osób będących jego świadkami o pilny kontakt z najbliższą komendą policji, w szczególności komendą w Kłobucku, lub też pod numerami telefonów.

(34) 310 92 00

997

112

Wszelkie uzyskane w ten sposób informacje pozwolą ustalić okoliczności zajścia, a tym samym dowiedzieć się, co było główną przyczyną śmierci młodej dziewczyny.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Półtoraroczny syn gwiazdy „Na Wspólnej” chorował na raka mózgu. Lekarze nie dawali mu szans
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy płeć royal baby
  3. Dramat w przestworzach. Samolot stanął w płomieniach, wszyscy pasażerowie nie żyją
  4. 13 emerytura będzie wypłacana co roku? Jest stanowisko ministerstwa
  5. Pojawiły się zdjęcia ze szpitala, gdzie rodziła Meghan Markle. Doba kosztuje aż 20 tysięcy funtów

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News