Nożem rozciął mu ramię i brzuch. Śląska policja prosi o pomoc

Nożem rozciął mu ramię i brzuch. Śląska policja prosi o pomoc Źródło: youtube.com/Rider112

Policja zwróciła się z prośbą do wszystkich mieszkańców jednego z polskich miast. Każda osoba, która może cokolwiek powiedzieć na temat nożownika jest proszona o kontakt z funkcjonariuszami. Napastnik poważnie zranił mężczyznę w brzuch i ramię.

Policja poszukuje osoby, która zaatakowała nożem młodego mężczyznę w brzuch i ramię. Sprawca ataku nadal przebywa na wolności. Służby starają się ująć nożownika jak najszybciej. Wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policjantami.

Mężczyzna został zaatakowany nożem. Sprawca zdarzenia uciekł

Do zdarzenia doszło nad ranem w niedzielę w jednym z lokali przy ulicy Reymonta w Raciborzu (województwo śląskie). Nic nie zapowiadało tragedii, do jakiej za chwilę miało dojść. Dwóch mężczyzn, 23-latek i 40-latek, rozmawiało ze sobą, jednak w pewnej chwili coś musiało pójść nie tak.

Między rozmówcami wywiązała się poważna awantura. W pewnej chwili starszy z nich wyciągnął nóż i brutalnie poranił 23-latka. 

- Jeden z nich wyciągnął nóż i zaatakował drugiego. Poszkodowany 23-latek z ranami ciętymi przedramienia i kłutymi brzucha został przewieziony do szpitala - przekazał komendant policji w Raciborzu, Mirosław Szymański.

Po całym zdarzeniu napastnik zostawił swoją ofiarę i wyszedł z budynku. Nie wiadomo, dokąd się udał. Ofiara ataku z kolei została przewieziona do szpitala, gdzie stwierdzono liczne obrażenia. Koniecznie musiał przejść operację. Lekarze oceniają stan 23-latka jako stabilny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje nożownika, który poważnie zranił swojego rozmówcę. Trwa zabezpieczanie monitoringu 

Napastnik do tej pory nie został ujęty. Policja chce jak najszybciej zatrzymać mężczyznę, który usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa. Obecnie trwa zabezpieczanie monitoringu, który będzie jednym z najważniejszych dowodów w sprawie. Szymański dodaje, ze trwają także przesłuchania  świadków. Sam poszkodowany jeszcze nie opowiedział o swojej wersji wydarzeń ze względu na stan zdrowia.

Funkcjonariusze starają się ustalić miejsce pobytu nożownika. Poszukiwany to mężczyzna w wieku 40 lat, jest wysoki i dobrze zbudowany. Policjanci proszą wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje o sprawie lub napastniku, aby zgłosiły się na komisariat. Każda wskazówka może się przyczynić do szybszego zatrzymania napastnika.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wspomnienie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Niewielu o tym pamięta. Tak kiedyś nazywała się Katarzyna Dowbor
  4. Dramat żony Wiśniewskiego. Przez rozwód musiała poddać się bardzo bolesnej operacji
  5. Z ostatniej chwili: Straszna katastrofa lotnicza. Samolot uderzył w helikopter

Źródło: RMF24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News