Poszukiwany jest młody mężczyzna, który jak podaje policja, dopuścił się „czynu o podłożu seksualnym” wobec osoby poniżej 15 roku życia.

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach prowadzi postępowanie przygotowawcze  pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wadowicach ws. „przestępstwa o podłożu seksualnym”. Do wydarzenia doszło 2 sierpnia na terenie powiatu wadowickiego.

„Prawdopodobnym sprawcą jest mężczyzna w wieku 25-30 lat. Rysopis: wzrost ok. 170-175 cm, sylwetka średnia, cera śniada, z bliznami po przebytym trądziku, włosy czarne krótkie, oczy brązowe, bez zarostu z wyraźnie wysuniętą dolną szczęką. Ubrany w podkoszulek z krótkim rękawem koloru czarnego, spodnie koloru czarnego, plecak czarny na szelkach, w uszach miał słuchawki od telefonu. Prawdopodobnie miał też ciemny tatuaż na ręce – przedramieniu (lub w okolicach przedramienia)” – informacje udostępnione przez funkcjonariuszy.

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach zwraca się z prośbą do wszystkich posiadających jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa. Policja zapewnia anonimowość. Telefon do kontaktu KPP w Wadowicach: 33-8729200 lub nr 997.

Policja, Fot: Policja

 

...

Zobacz również

Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich