Policja ściga uczestników protestów pod Sejmem. Opublikowała ich wizerunki (ZDJĘCIA)

Policja ściga uczestników protestów pod Sejmem. Opublikowała ich wizerunki (ZDJĘCIA)

Warszawska policja opublikowała na swojej stronie wizerunki uczestników protestów pod Sejmem z 16 grudnia ubiegłego roku. Trzej mężczyźni mieli "naruszyć porządek prawny" w momencie gdy z parlamentu wyjeżdżali politycy Prawa i Sprawiedliwości. 

Nie wiadomo jednak co dokładnie mieli zrobić poszukiwani mężczyźni - jedno jest jedyne pewne: uczestniczyli w wydarzeniach z 16 grudnia pod Sejmem, gdzie grupa zwolenników Komitetu Obrony Demokracji i kilku innych mniejszych organizacji próbowało zatrzymać m.in. kolumnę samochodów z premier Szydło i prezesem Kaczyńskim.

 - Do zdarzenia doszło w dniu 16/17 grudnia tego roku przed gmachem Sejmu RP. Nieznane dotąd osoby naruszyły porządek prawny. Publikujemy wizerunki osób, które mogą mieć związek z tym zdarzeniem. Każdy kto rozpoznaje tych mężczyzn proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Stołecznej Policji przy ul. Nowolipie 2 - czytamy na stronie warszawskiej policji.

Na fotografiach opublikowanych przez policję znaleźli się trzej mężczyźni - dwóch około trzydziestoparoletnich i jeden starszy, po na oko po 50-tce.

fot. policja.waw.pl fot. policja.waw.pl fot. policja.waw.pl fot. policja.waw.pl

 bh

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News