Władysław Frasyniuk dostał wezwanie na policje. Może ono mieć związek z ostatnią miesięcznicą smoleńską. Opozycjonista jest zniesmaczony sytuacją zwłaszcza, że drzwi funkcjonariuszom otworzył, jego 9-letni syn.

Władysław Frasyniuk stał się twarzą ostatniej kontrmiesięcznicy smoleńskiej. Zdjęcia byłego działa „Solidarności”, wynoszonego z tłumu przez policję obiegły nie tylko krajowe ale i zagraniczne media.

Teraz opozycjonista z czasów PRL może mieć kłopoty. Policja zapukała wczoraj do jego drzwi. Funkcjonariusze na miejscu zastali.. jego syna. 9-latek odebrał adresowane do ojca wezwanie, które następnie żona Frasyniuka opublikowała na Facebooku.

W dniu dzisiejszym ok. godz. 17.00 do naszego domu zapukała policja z załączonym wezwaniem dla męża. W drzwiach zastali naszego 9-letniego syna. Kolejne pokolenie dzieci Frasyniuka poznaje znaczenie słowa wolność. Widzimy się 10 lipca na Krakowskim Przedmieściu! Magda – podpisała zdjęcie wezwania Magda Dobrzańska-Frasyniuk.

Sam Frasyniuk zadeklarował, że stawi się na komendzie. Sytuacja ta jednak bardzo go niepokoi.

 – Policjanci przyjechali osobiście, to tylko w stanie wojennym tak było, że przyjeżdżali, ale wtedy od razu zabierali – mówił dla „polsatnews.pl” Frasyniuk.

źródło: wiadomosci.dziennik.pl

...

Zobacz również