Kto jak kto, ale Roman Giertych nie wygląda raczej na „króla melanżu”. Jest to jednak niezbity dowód na to, że pozory często mylą, ponieważ znany mecenas zorganizował taką imprezę, że aż dwukrotnie konieczna była interwencja policji.

Według relacji świadków na balandze nie zabrakło najbardziej znanych postaci ze świata polityki i show-biznesu. Zjawili się na niej między innymi: Kazimierz Marcinkiewicz, Borys Budka, Tomasz Nałęcz czy Ryszard Kalisz.

Impreza pełna była polityków i celebrytów. Zdecydowanie największą furorę zrobiła jednak Magda Gessler, która przybyć miała na przyjęcie… helikopterem!

Zabawę zgromadzonym popsuli jednak sąsiedzi, którzy za sprawą hałasów powiadomili policję. Sprawę potwierdzają sami funkcjonariusze.

Policjanci zostali wezwani na miejsce ok. godz. 22. Interwencja zakończyła się pouczeniem – mówi nadkom. Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji.

Według relacji świadków funkcjonariusze przybyli do willi Giertycha jeszcze raz, po północy. Wtedy jednak zgromadzeni goście opuszczali już posiadłość prawnika.

Mimo to rozwścieczeni sytuacją sąsiedzi złożyli następnego dnia oficjalne zawiadomienie o zakłóceniu ciszy nocnej. Dziennikarze Super Expressu zapowiadają publikację fotografii z wizyty funkcjonariuszy w willi Romana Giertycha.
ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=KeauftLIk-8

...

Zobacz również