Ci policjanci podczas protestu się WYŁAMALI. Wszystko widać na zdjęciu
Wiadomości Pikio - 27 Lipca 2018

Ci policjanci podczas protestu się WYŁAMALI. Wszystko widać na zdjęciu

Polska Policja znalazła się dziś na językach całego kraju. Media żyją bowiem szokującymi wydarzeniami, do których doszło podczas wczorajszego protestu w Warszawie oraz innych dużych miastach. Niektórzy funkcjonariusze wyłamali się jednak i zachowali w niespodziewany dla manifestujących sposób, co zostało uwiecznione na głośnej fotografii.

Pod Pałacem Prezydenckim oraz w okolicach miejscowych sądów w całej Polsce odbyły się wczoraj duże protesty. Przeciwnicy obecnych władz chcieli bowiem pokazać swoje niezadowolenie z podpisanych przez Andrzeja Dudę ustaw sądowych pomysłu Prawa i Sprawiedliwości. Prezydent spotkał się z ogromną krytyką obywateli, którzy posłali pod jego adresem wiele naprawdę wulgarnych słów.

Szokujące wydarzenia na Krakowskim Przedmieściu

Jak już powszechnie wiadomo, niektórzy manifestujący wdali się w poważne przepychanki z mundurowymi. W tłumie użyto także gazu pieprzowego, a poszkodowani potrzebowali pomocy lekarskiej. Okazało się nawet, iż w starciach z Policją ucierpieli turyści spoza granic naszego kraju. Najgłośniejszego zdjęcia wczorajszych protestów nie wykonano jednak w Warszawie. Powstało ono w Poznaniu, gdzie przedstawiciele miejscowych mediów uwiecznili postawę dwóch policjantów w czasie hymnu narodowego odśpiewywanego przez manifestujących.

Polska Policja zaskoczyła w czasie protestów

Funkcjonariusze dumnie stanęli bowiem na baczność, nie zważając na polityczne oraz ideologiczne podziały. Chociaż obecnie mundurowi są postrzegani jako prawdziwi wrogowie przeciwników Prawa i Sprawiedliwości, uwieczniona na fotografii sytuacja całkowicie przeczy takiej tezie. Co ciekawe, nie wszystkim spodobało się jednak zachowanie funkcjonariuszy. Niektórzy internauci twierdzą bowiem, że powinni oni zdjąć czapkę, gdy w ich obecności odgrywany jest polski hymn.Policja Fot. TwitterZOBACZ TAKŻE:
  1. To dopiero początek afer z Szydło i limuzynami! Przyłapali ją
  2. Widzowie TVP przerażeni wyglądem Kaczyńskiego. Dowodzi, że jest z nim bardzo źle
  3. Dawna miłość Kaczyńskiego ujawnia! Jest u schyłku, niedługo odejdzie
  4. Zwierzęta żyły w tragicznych warunkach. Żywiły się padliną i zgniłym chlebem
ZAMIANA
przywódcy_wstepTo dziś niezwykle rozpoznawalny polityk! Poznajesz go? Stare zdjęcia światowych przywódcówCzytaj dalej
wassermannJakim autem jeździ Wassermann? Samochody kandydatów na prezydentów polskich miast [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News