Policja ogłosiła, czy ciało wyłowione z Wisły to Piotr Kijanka

Policja ogłosiła, czy ciało wyłowione z Wisły to Piotr Kijanka

To wiadomości z ostatniej chwili. Wczoraj informowaliśmy, że policja wyłowiła z Wisły ciało człowieka, który był w tych samych ubraniach co Piotr Kijanka. Natychmiast zrodziło się podejrzenie, że to właśnie on.

Teraz policja potwierdza nasze przypuszczenia. To właśnie zaginiony Piotr Kijanka został wczoraj wyłowiony z Wisły. W jego ubraniach znaleziono portfel, a w nim - wszystkie dokumenty, w tym dowód osobisty.

Coraz więcej szczegółów na temat Piotra Kijanki

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Kijanka odnaleziony? Tragiczny finał poszukiwań O rozwoju informacji będziemy pisać na bieżąco, prosimy odświeżać stronę. - Pracownik zapory powiadomił nas o godz. 11, że na tym terenie zatrzymało się ciało. Ubiór zgadzał się ze strojem zaginionego Piotra Kijanki. Mężczyzna nosił także brodę. Zawiadomiliśmy żonę i matkę zaginionego. Oficjalne oględziny zwłok odbędą się we wtorek, 6 marca - powiedział na łamach fakt24.pl Sebastian Gleń, rzecznik małopolskiej policji.

Będzie identyfikacja zwłok

ZOBACZ TAKŻE: O tym nikt nie wiedział. Koszmar żony Piotra Kijanki Ciało Piotr Kijanki ma być okazane rodzinie mężczyzny. Przeprowadzona zostaną również badania genetyczne. - Przy zwłokach - w ubraniu, w kieszeniach znaleziono portfel z dokumentami, dowodem osobistym na nazwisko Piotr Kijanka. Znaleziono również karty kredytowe i trochę gotówki. Denat miał także na palcu obrączkę ślubną, miał przy sobie także telefon komórkowy. Przedmioty te odpowiadają opisowi rzeczy, które posiadał zaginiony Piotr Kijanka - dodał Gleń. Nawet jeśli uda się w 100% potwierdzić tożsamość Piotra Kijanki i tak dokonana zostanie sekcja zwłok. Policja chce bowiem ustalić, czy mężczyzna został wrzucony do wody przez osoby trzecie, czy sam wpadł do Wisły. Wszystko wskazuje zatem na to, że zwłoki należą do zaginionego w styczniu 34-letniego Piotra Kijanki. Mężczyzna był dyrektorem zajmującym się marketingiem i sprzedażą w dużej firmie. Podczas nocy, w której zaginął świętował w gronie przyjaciół urodziny małżonki. Źródło: rmf24.pl, fakt.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News