Z samochodu wydobywał się przykry zapach. Odkrycie policji przechodzi ludzkie pojęcie

Z samochodu wydobywał się przykry zapach. Odkrycie policji przechodzi ludzkie pojęcie Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=8o_C_DISYvM

Policja przeszukała samochód podejrzanego o zabójstwo mężczyzny. Makabryczny widok, z jakim się spotkali funkcjonariusze zapamiętają na długo. Co się wydarzyło w małżeństwie pary z Rosji?

Policja próbowała znaleźć ślad w związku z zaginięciem młodej kobiety. Galija i Dimitrij pobrali się kilka lat temu. Mężczyzna był szaleńczo zakochany w żonie. Kupował jej kwiaty, dbał o nią, zapraszał na kolacje. Ta była barmanką, więc mężczyźni byli wciąż w jej towarzystwie. Pewnego dnia doszło do nieprawdopodobnej sytuacji. Zazdrosny nie mógł znieść napięcia.

Zazdrosny mąż posunął się do najgorszego. Co policja znalazła w samochodzie Dimitrija?

Gdy Galija spała, mąż podszedł do niej i zacisnął jej kabel na szyi. Dusił tak długo, aż ta umarła. Obok spało dziecko pary. Ciało kobiety wsadził do firmowego samochodu i woził je przez trzy tygodnie. Rodzinie powiedział, że kobieta wyjechała do Turcji by odpocząć. Nikt nie przypuszczał, że historia ma tak dramatyczny przebieg. Po pewnym czasie rodzina zaczęła się martwić nieobecnością Galiji coraz bardziej. Dimitrij powiedział, że zgubiła telefon i dlatego trudno się z nią skontaktować. Później wymyślił jej rzekome poronienie. Po wymyślonej traumie kobieta miała być tak zdezorientowana, że nie była w stanie z nikim rozmawiać o problemie. To sąsiedzi zauważyli, że z firmowego samochodu zaczyna się wydobywać przykry zapach. Natychmiast zawiadomili policję. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, nie zdawali sobie sprawy, że znajdą w środku rozkładające się zwłoki kobiety. Mąż woził je aż trzy tygodnie zanim doszło do odkrycia szokującej prawdy. Dimitrij uciekł z miejsca zamieszkania. Po dwóch dniach udało się namierzyć i przyznał się do morderstwa. Owinięte w folie ciało natychmiast zabrano z samochodu, a policjanci przyznali, że kobieta wciąż miała na palcu obrączkę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

O zbrodni głośno na całym świecie

Nieprawdopodobna zbrodnia, której dopuścił się mężczyzna natychmiast przeniosła się do mediów. Cały świat mówił o tym, że nie wyobraża sobie z czym musiała się na co dzień spotykać młoda barmanka. Nie wiadomo jednak, jaką karę finalnie będzie musiał odbyć mężczyzna. W tej dramatycznej układance życie straciła niewinna kobieta, a także dotkliwie ucierpiało dziecko, które straciło dwoje rodziców. Rodzina nie zgłaszała faktu, że mężczyzna jest wobec żony agresywny. Ona sama, nigdy nie przyznała się do atmosfery panującej w domu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wnuk-potwór znęcał się nad 87-letnią babcią. Wykorzystywał ją i bił latami
  2. To przez niego Komenda cierpiał 18 lat! Ujawniamy, kim jest oskarżony o morderstwo Małgosi
  3. Polski generał zmarł bolesną śmiercią. Jako jedyny znał rozwiązanie tajemniczego morderstwa
Następny artykuł