Bezdomny 48 latek zrzucony z mostu. Nawet policjanci byli przerażeni (NAGRANIE)

Bezdomny 48 latek zrzucony z mostu. Nawet policjanci byli przerażeni (NAGRANIE) Źródło: facebook.com

Policja była w szoku, oglądając te drastyczne sceny. Dwóch młodych mężczyzn postanowiło rozprawić się z pewnym bezdomnym, który zamieszkiwał okolice mostu nad rzeką. Po brutalnym pobiciu mężczyzna został zrzucony do tafli lodu w akwenie wodnym. Sytuacja zbulwersowała całą opinię publiczną.

Policja, która przyjęła sprawę zabójstwa i pobicia 48-letniego bezdomnego dotarła do materiałów, w które ciężko uwierzyć. W jednej z miejscowości doszło do niespotykanej eskalacji przemocy względem niewinnego mieszkańca ulic miasta, który zginął w absurdalnych okolicznościach. Sprawcami tragedii okazało się dwóch mężczyzn, którzy już do końca życia mogą przebywać w więzieniu.

Policja zobaczyła przerażające nagranie. Takiej eskalacji przemocy nie było już dawno

Do bulwersującego zdarzenia doszło w miejscowości Dniepro na Ukrainie. Dwóch mężczyzn, którzy spożywali obiad w restauracji Poplawok zaniepokoili się widokiem bezdomnego, który kręcił się w okolicach knajpy najprawdopodobniej w celu poszukiwania pożywienia. Widok błąkającego się 48-latka bardzo rozwścieczył klientów lokalu gastronomicznego, którzy dokończyli swój posiłek i poszli wymierzyć sprawiedliwość bezbronnemu i niczego się niespodziewającemu mieszkańcowi miejscowości.

Napastnicy zaczęli z wielką siłą katować mężczyznę na ulicy, kopiąc go i okładając pięściami. Złoczyńcy byli widocznie dumni z tego, co robią, ponieważ nagrywali wszystko na telefonie komórkowym. Mimo tego, że 48-latek krzyczał o pomoc, ulice Dniepro były puste. Nikt więc nie był w stanie pomóc, czy zadzwonić po służby. W momencie, w którym mężczyźni pobili bezdomnego, wpadli na bestialski pomysł zabójstwa. Swoją nieprzytomną ofiarę odprowadzili do odmrożonego akwenu wodnego i wrzucili ją do wody. Bezdomny zginął nie mając szans się uratować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Służby błyskawicznie zainterweniowały

Mężczyźni, dumni ze swojego zabójstwa nie podejmowali prób ucieczki. Policja znalazła ich w należących do nich domostwach i doprowadziła przed oblicze wymiaru sprawiedliwości. Sprawcom zbrodni zostały przedstawione zarzuty, według których mogą już do końca życia przebywać za kratkami.

- Dnieprzańska policja zlokalizowała i zatrzymała dwóch drani. Jeden urodził się w 1993 r., a drugi w 1996 r. Nie podajemy personaliów młodych mężczyzn, którzy zepchnęli nieznajomego do rzeki, żeby nagrać film na telefon. Ten człowiek nie żyje – napisał 6 kwietnia na Facebooku Wiaczesław Abroskin, zastępca komendanta głównego ukraińskiej policji.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy SEKRET Doroty Wellman ujawniony! Gwiazda trzymała to w tajemnicy przez kilkadziesiąt lat, teraz WSZYSTKO się wydało
  2. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  3. Ogromna eksplozja bomby ukrytej w ziemniakach. Nie żyje co najmniej 16 osób, dziesiątki rannych
  4. Wstrząsające wyznanie Wiśniewskiego: "Mój syn zobaczył mnie pijanego leżącego w spaghetti"
  5. Są wyniki badań toksykologicznych zmarłej prezenterki TVP. Została otruta?!
  6. Anna Mucha pokazała swoje dwa duże wdzięki na imprezie. Zdjęcia wylądowały w sieci

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News