Napastował kobietę. Policja prosi o udostępnianie portretu pamięciowego, by złapać podejrzanego

Napastował kobietę. Policja prosi o udostępnianie portretu pamięciowego, by złapać podejrzanego Źródło: Policja

Policja poszukuje mężczyzny, który napastował seksualnie kobietę. Opublikowano jego portret pamięciowy. Służby proszą wszystkich, którzy mają jakieś informacje o poszukiwanym, o kontakt z komendą.

Policja z warszawskiego Mokotowa rozpowszechnia portret pamięciowy człowieka, który oskarżony jest o przestępstwo seksualne. Jeżeli ktoś widział tego człowieka lub zna jego tożsamość albo aktualne miejsce pobytu, proszony jest o pilny kontakt ze służbami. 

Policja poszukuje przestępcy

Warszawscy funkcjonariusze z mokotowskiego wydziału kryminalnego prowadzą dochodzenie w sprawie napastowania seksualnego. Trwają poszukiwania podejrzanego - mężczyzny, który zmusił kobietę do innej czynności seksualnej.

Do zdarzenia doszło 25 sierpnia 2019 roku. Na podstawie informacji zebranych w trakcie postępowania, policjantom udało się stworzyć portret pamięciowy potencjalnego podejrzanego.

Z ustaleń wynika, że sprawcą może być mężczyzna w wieku szacowanym na ok. 25-30 lat. Mierzy około 175 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała. Ma krótkie, opadające na czoło włosy koloru ciemny blond. Według zeznania ofiary, w momencie napadu ubrany był w koszulę w kratę z podwiniętymi rękawami oraz krótkie ciemne spodnie do kolan. Poszkodowana zeznała też, że napastnik miał wschodni akcent.

Obecnie policjanci z mokotowskiej komendy prowadzą pilne poszukiwania podejrzanego. Służby liczą, że w dalszym etapie postępowania pomoże upublicznienie wizerunku człowieka, który najprawdopodobniej dokonał 25 sierpnia napaści.

Portret pamięciowy i prośba o pomoc

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja opublikowała portret pamięciowy podejrzanego o przestępstwo seksualne mężczyzny i rozpowszechniła go. Służby proszą o udostępnianie wizerunku. Apelują również o pomoc wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje o poszukiwanym.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

Policja prosi, by każdy, kto zna tożsamość podejrzanego, bądź wie, gdzie mężczyzna obecnie przebywa, skontaktował się z komendą. Można to zrobić telefonicznie lub osobiście. Najlepiej skontaktować się z funkcjonariuszami z Komendy Rejonowej Policji Warszawa II przy przy Malczewskiego 3/5/7. Informacje można przekazać również za pośrednictwem maila, pisząc na adres oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl lub telefonicznie pod numerem: 22 603 25 03.

Źródło: Policja

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jeszcze tylko do jutra czas. 800 tys. Polaków dostanie PRZYNAJMNIEJ 1500 zł
  2. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
  3. Chciał zabić swoją żonę i córkę. Teraz jest sparaliżowany
  4. Gołąbki Magdy Gessler w obłędnym sosie. Oto prosty przepis na spektakularny obiad, niebo w gębie
  5. Złe wiadomości na jutro. IMGW pilnie ostrzega Polaków przed niebezpieczeństwem

Źródło: Wprost

Następny artykuł