Pilna akcja służb. Mama chłopczyka nic nie mogła zrobić

Pilna akcja służb. Mama chłopczyka nic nie mogła zrobić Źródło: Zdjęcie ilustracyjne/pixabay.com /by Fleimax

Policja natychmiast ruszyła na ratunek 1,5 rocznemu chłopcu, matka dziecka była zupełnie bezradna. Kiedy funkcjonariusze z województwa podlaskiego otrzymali zgłoszenie o niebezpiecznym zdarzeniu zrozumieli, że nie ma chwili do stracenia. Dziecko znajdowało się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Policja natychmiast rozpoczęła akcję ratunkową, chłopczyk był w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Do dramatu doszło, kiedy młoda kobieta na chwilę opuściła swój samochód, w którym zostawiła syna. Zrozpaczona mama nie mogła nic zrobić, policjanci ruszyli na pomoc.

Policja natychmiast ruszyła na pomoc, nie było chwili do stracenia

Do groźnego zdarzenia doszło na parkingu samochodowym pod szpitalem w Siemiatyczach w województwie podlaskim. Młoda mama wysiadła na chwilę ze swojego BMW, by wziąć rzeczy swojego 1,5 rocznego syna z tylnego siedzenia auta. Nagle doszło do nieoczekiwanego zdarzenia, dziecko sięgnęło po kluczyki i zatrzasnęło się w aucie.

– Chłopczyk wziął do ręki pilot i w pewnym momencie zamknął samochód. W tym samym czasie matka dziecka na chwilę wyszła z bmw, żeby wyjąć z tylnego siedzenia rzeczy swojego syna – przekazał KPP w Siematyczach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja otrzymała zgłoszenie o 1,5 rocznym chłopcu, który zatrzasnął się w aucie

Lokalni policjanci otrzymali zgłoszenie od przerażonej matki dziecka. Kobieta przez 20 minut bezskutecznie próbowała wydostać syna z nagrzanej pułapki. Funkcjonariusze patrolujący okolice natychmiast ruszyli na pomoc, nie było chwili do stracenia. Przy tak wysokiej temperaturze, panującej na zewnątrz, dziecko było w śmiertelnym niebezpieczeństwie. W czasie upałów wystarczy zaledwie kilkanaście minut, aby w szczelnie zamkniętym pojeździe pozostawionym na słońcu temperatura wrosła do poziomu, który może doprowadzić do przegrzania organizmu i zagrozić naszemu życiu.

Dzisiaj grzeje: 1. 19 osób nie żyje, 270 zostało rannych. Tragiczne informacje z południowej Polski

2. Dowbor była zdruzgotana. Na jaw wyszły właśnie dobijające fakty

3. Znika kolejny zakaz. Polacy długo czekali na tę decyzję

Funkcjonariusze błyskawicznie podjęli decyzję o wybiciu bocznej szyby w aucie. Dzięki temu udało się otworzyć pojazd i bezpiecznie wydostać zapłakanego chłopca. Dziecko wraz z mamą zostało przekazane w ręce ratowników medycznych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media przekazały najgorszą wiadomość. Nie mogli nic zrobić, niestety nie żyje
  2. Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, zmarł na oczach ukochanej żony
  3. Tragedia w polskim mieście. Ogień jest bezlitosny, dym widać z co najmniej kilku kilometrów
  4. TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje b. minister
  5. Media ujawniają. Wiadomo, co stało się w więzieniu z ojcem, który zabił małego Wiktorka
  6. Kelner pilnie ostrzega. W restauracji pod żadnym pozorem nie zamawiajcie jednego dania, obrzydzenie bierze na samą myśl
  7. 500 plus w Lidlu. Niemiecka sieciówka rusza z własnym programem
  8. Królikowski szaleje z dziewczyną na wystawnych kolacjach. Wszyscy zwrócili uwagę na piękny pierścionek, aktorka od razu odpowiedziała
  9. Przykra wiadomość dla milionów Polaków. Wszystko okazało się dopiero po zakończeniu kampanii

Źródło: Fakt 24

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News