Mężczyzna zauważył w krzakach przerażający widok. Kiedy podszedł bliżej błyskawicznie wyciągnął telefon i zadzwonił po policję

Mężczyzna zauważył w krzakach przerażający widok. Kiedy podszedł bliżej błyskawicznie wyciągnął telefon i zadzwonił po policję

Policja została zaalarmowana przez przechodnia, który dokonał makabrycznego odkrycia w krzakach. Mężczyzna natychmiast powiadomił służby, jednak na pomoc było już za późno.

Policja w Skarżysku-Kamiennej została poinformowana o makabrycznym znalezisku. Mężczyzna szedł spokojnie do pracy, gdy w pewnym momencie w zaroślach zauważył młodego mężczyznę, który nie dawał żadnych oznak życia. Chociaż przechodzień szybko wezwał służby, to okazało się, że na pomoc niestety było już za późno. 

Policja bada przyczyny tragedii

W poniedziałek, ok. godz. 6:00 rano mieszkaniec Skarżyska szedł do pracy. Gdy dotarł na ul. Paryską, w pewnym momencie zwrócił uwagę na przydrożne krzaki. Okazało się, że leżał w nich młody człowiek. Przechodzień sprawdził w jakim stanie jest mężczyzna i natychmiast zawiadomił policję i pogotowie ratunkowe. Niestety przybyły na miejsce lekarz mógł jedynie stwierdzić zgon, gdyż na pomoc było niestety już za późno. Policja teraz bada okoliczności tej sprawy. 

Zmarły mężczyzna był mieszkańcem Skarżyska-Kamiennej

Początkowo nie było wiadomo, kim jest znaleziony mężczyzna, jednak policji udało się już ustalić personalia denata. Według informacji uzyskanych przez służby, zmarły był mieszkańcem Skarżyska-Kamiennej i miał 32 lata. Na ten moment trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności tej tragedii. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

– Wstępnie wykluczyliśmy udział osób trzecich. Na ciele mężczyzny nie było widocznych obrażeń zewnętrznych, które mogłyby wskazywać, że ktoś przyczynił się do jego śmierci. Ciało zabezpieczono do sekcji – powiedział asp. Jarosław Gwóźdź, rzecznik prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej dla Fakt24. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie, nikt jej nie znalazł. Przez lata dochodziła do siebie
2. Po cichu obniżono emerytury Polaków. Sytuacja dotyczy tysięcy osób

Przyczyna śmierci 32-latka zostanie ustalona po sekcji zwłok. Na ten moment prowadzone jest śledztwo pod nadzorem prokuratury. Nic nie wskazuje jednak na to, że do śmierci mężczyzny mogły przyczynić się osoby trzecie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Kolejny podatek spadnie na barki milionów Polaków. Podstawowe zakupy HORRENDALNIE wysokie
  2. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
  3. Niestety, wydarzyło się najgorsze. Po 80 godzinach męczarni zmarło dziecko, którego walkę o życie obserwowały miliony ludzi
  4. Jak oduczyć szczeniaka gryzienia? Prosty i skuteczny sposób, dzięki któremu mały piesek oduczy się złego nawyku
  5. Wbiegł do pokoju księżnej Diany, była zalana łzami. Kiedy odkrył, co zrobiła jej matka, pogrążył się z nią w bólu

źródło: Fakt

Następny artykuł