Nagły apel policji. W nocy doszło do okrutnych czynów w polskiej miejscowości

Nagły apel policji. W nocy doszło do okrutnych czynów w polskiej miejscowości Źródło: Fot. Piotr Włodarczyk z Flickr.com/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/

Policja zdecydowała się na wystosowanie pilnego apelu, ponieważ doszło do wyjątkowo niebezpiecznej sytuacji w jednym z polskich miast. Szczególnie w czasie wakacyjnym jest ono często odwiedzane przez turystów, dlatego na niebezpieczeństwo narażonych jest sporo osób. Doniesienia przekazane przez Radio Zet są wstrząsające, właściciele psów powinni mieć się na baczności.

Policja nie mogła postąpić inaczej. Wydano pilny komunikat, który szczególnie powinien zainteresować osoby mające pod swoją opieką czworonogi. To, do czego doszło w nocy w jednej z polskich miejscowości, jeży włos na głowie. Nieznani dotąd sprawcy zdobyli się na niebywałe okrucieństwo.

Policja przestrzega i apeluje do wszystkich przebywających w Mrągowie

Policja przekazała ważny komunikat dotyczący niebezpiecznej sytuacji jaka miała miejsce w godzinach nocnych. Informacje na ten temat dotarły do mediów i trudno zrozumieć co mogło kierować osobami, które zdecydowały się na takie bestialstwo. Pies rasy husky został zastrzelony w czasie gdy biegał nieopodal domów. Jak dotąd policja nie ustaliła tego kto był sprawcą czynu, lecz sprawa jest w toku. Takie zagrożenie skierowane jest szczególnie do osób mieszkających w Mrągowie, lub odwiedzających to miasto w czasie wakacyjnym wraz ze swoimi pupilami. Chwila nieuwagi może zakończyć się prawdziwą tragedią. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Akt wyjątkowego bestialstwa

"Pilnujcie swoich psów" to prosty i ważny komunikat, który policja z Mrągowa zdecydowała się wysłać w świat. Zwierzęta, nawet te znajdujące się na terenach prywatnych posesji, mogą znajdować się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Nie są znane nie tylko personalia osób, które dopuściły się tego czynu, lecz również ich motywacja. Jak na razie mówi się jedynie o zagrożeniu dla zwierząt, ale póki nie uda się ustalić większej ilości informacji na ten temat uważać powinni wszyscy. Nie raz już potwierdzało się, że tylko czujność osób trzecich pozwoliła na uniknięcie tragedii. 

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie wprowadzono nagłą zmianę. Rząd potwierdził, obowiązuje od jutra

2. Dramatyczne wiadomości. Nie żyje 5 księży, 2 jest w ciężkim stanie

3. Sensacyjne doniesienia obiegły media. Łukasz Szumowski rozważa rezygnację ze stanowiska, jest nawet przewidywana data dymisji

Niestety przemoc wobec zwierząt to wiąż duży problem

Chociaż do mediów przedostają się informacje, iż coraz więcej zwierząt ratowanych jest z miejsc, gdzie nie zapewnia się im odpowiedniej opieki, to smuci fakt, iż takie miejsca wciąż istnieją. Okrutne czyny jakich dopuszczono się w nocy w Mrągowie, przed którymi ostrzega policja to smutna rzeczywistość i powinniśmy reagować na wszelkie przejawy agresji wobec m.in. psów. Pozostaje mieć nadzieję, iż funkcjonariuszom szybko uda się namierzyć sprawców.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego sportowca. Miała raka mózgu i kręgosłupa
  2. Wielkie starcie kiboli na autostradzie A4. Policja wszczęła śledztwo, są pierwsze efekty
  3. Biedronka obeszła zakaz handlu. Zakupy w niedzielę mogą zrobić mieszkańcy aż 21 miast w Polsce
  4. Nagły apel policji. W nocy doszło do okrutnych czynów w polskiej miejscowości
  5. Podjęto natychmiastową decyzję o zamknięciu. Zagrożenie dla Polaków jest zbyt duże
  6. Wieki żal i smutek, wiadomość o śmierci spadła jak grom. Nie żyje Grzegorz Łatuszyński
  7. Na wakacyjnym bonie 500 plus można nieźle zarobić? Trzeba jednak poczekać 3 tygodnie
  8. Zborowska już mieszka w domu z basenem. Butelkowa kuchnia hipnotyzuje, ale taras budzi największy zachwyt
  9. Ojciec Małgorzaty Rozenek nie mógł dłużej milczeć. Publicznie skrytykował córkę

Źródło: Twitter / Radio ZET NEWS

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News