Okropne sceny w sercu Polski. Podczas akcji CBŚ zderzyło się kilka radiowozów, dramatyczna akcja służb

Okropne sceny w sercu Polski. Podczas akcji CBŚ zderzyło się kilka radiowozów, dramatyczna akcja służb Źródło: twitter.com Polska Policja

Policja podczas interwencji zaliczyła okropny wypadek. Doszło do zderzenia się kilku radiowozów. Informacje o okropnych scenach w sercu Polski właśnie obiegły media. Na miejscu pracują służby.

Policja zjawiła się na miejscu już po kilku minutach od zgłoszenia. Interwencja przebiegła jednak w świetle sporych utrudnień, co z kolei doprowadziło do dramatycznego finału. Zderzyło się ze sobą kilka samochodów, w tym radiowozy Centralnego Biura Śledczego. Niedługo potem do mediów zostały przekazane oficjalne informacje z tej sprawie. 

Gdy interweniowała policja doszło do zderzenia się kilku radiowozów 

O zdarzeniu informuje Polsat News, powołując się na wcześniejsze doniesienia Wawa Info. Z przekazywanych informacji wynika, że tuż przed południem w poniedziałek, 29 czerwca, na warszawskim Warze interweniowało Centralne Biuro Śledcze Policji. Z nieznanego wciąż powodu mundurowi mieli zatrzymać mężczyznę. Ten, gdy tylko zobaczył funkcjonariuszy, zaczął uciekać, taranując swoim samochodem kilka innych aut, w tym radiowozów oraz motocykle. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Podczas akcji Centralnego Biura Śledczego Policji w Wawrze doszło do zderzenia kilku pojazdów, w tym radiowozów. Jeżeli chodzi o śledztwo w związku z którym został zatrzymany, na tym etapie jeszcze jest zbyt wcześnie, żeby przekazywać jakiekolwiek informacje - mówiła dla Polsat News rzeczniczka CBŚP nadkom. Iwona Jurkiewicz. 

Sprawca całego zdarzenia został zatrzymany i przewiedziony na badania. Później, jeżeli jego stan na to pozdrowi, śledczy przetransportują go do specjalnego pomieszczenia na komisariacie, gdzie będą toczyły się dalsze postępowania. W związku z nieprzewidzianymi zdarzeniami na ul. Lucerny panują utrudnienia w ruchu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Podliczono głosy z 99% komisji. Kolejna zadziwiająca zmiana w wynikach wyborów, nie wszyscy są zadowoleni

2. Kobieta celowo nakaszlała w twarz rocznemu dziecku. Jego mama podała przyczynę

Najprawdopodobniej nikt z mundurowych nie ucierpiał. Szkody zaobserwowano wyłącznie w radiowozach oraz motocyklu. Wciąż nie jest znany powód interwencji CBŚP przeciwko mężczyźnie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  2. Mariusz Pudzianowski zadziwił wszystkich kibiców w dniu wyborów. Przypomniał Polaka, którego wielbiły tysiące
  3. Mikrofon uchwycił, co Agata Duda powiedziała na koniec wiecu. Wszyscy usłyszeli 3 mocne słowa
  4. "Rzeczpospolita" ostrzega, niebawem mogą ruszyć masowe kontrole w domach wszystkich Polaków. Ukażą miliony osób wysokimi mandatami
  5. Wstrząsające wyznanie Henryka Gołębiewskiego. Diagnoza go załamała, tylko najbliżsi wiedzieli
  6. Porażająca agresja w jednym z autobusów. Pasażerowie bali się odezwać, przeżyli chwile grozy

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News