Policjanci dostrzegli mężczyznę, który przekopywał ziemię.
Pixabay manfredrichter
Jakub Kossakowski - 29 Maja 2020

Złapali 33-latka na przekopywaniu ziemi. Gdy weszli do jego domu, dokonali porażającego odkrycia

Z całą pewnością policjanci wielokrotnie mieli styczność z nietypowymi sprawami. Tym razem funkcjonariusze musieli interweniować, ponieważ pewien mężczyzna przekopywał ziemię. W jego domu dokonali odkrycia, które wywołało nie lada konsternację.

Kiedy policjanci zatrzymali 33-letniego mężczyznę, mieli już pewne domysły. Ich podejrzenia okazały się słuszne. Prawda ujrzała jednak światło dzienne dopiero wówczas, gdy przeszukali jego mieszkanie. Jaki sekret skrywał mężczyzna i dlaczego kopał w ziemi?

na cmentarzu zobaczył dziwny napisNa cmentarzu zauważył dziwny napis na grobie. Podszedł bliżej i zaniemówił, natychmiast wyciągnął telefonCzytaj dalej

Policjanci nie mogli uwierzyć własnym oczom

Policjanci nieraz brali udział w nietypowych sprawach, a odkrycia których dokonywali wywoływały spore zaskoczenie. Ostatnio przytaczaliśmy historię, w której funkcjonariusze badali okoliczności śmierci 4-latki. Tym razem policjanci byli w szoku, kiedy dowiedzieli się, dlaczego 33-latek przekopywał ziemię.

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że istnieją okoliczności, w których przekopywanie ziemi wymaga odpowiednich zezwoleń. Tak właśnie było w przypadku mężczyzny, którego policjanci zatrzymali ze względu na tego typu czynność. Podczas przeszukiwania jego mieszkania dokonali zdumiewającego odkrycia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna umył włosy po 10 latach.Umył włosy po raz pierwszy od 10 lat. Widok zwala z nóg, zajrzał do zlewu i zamarłCzytaj dalej

Czego mężczyzna poszukiwał w ziemi?

Zgodnie z informacjami podanymi przez Polsat News, 33-latek z gminy Tczów został zatrzymany, ponieważ bez zezwolenia przekopywał ziemię w poszukiwaniu zabytkowych przedmiotów. Podczas przeszukania jego domu policjanci trafili na niezwykłe znaleziska.

- W domu mężczyzny zabezpieczono unikatowe przedmioty, jak toporek pochodzący z epoki średniowiecza oraz kilkadziesiąt monet różnego rodzaju - poinformował rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu aspirant Krzysztof Gregorczyk, przytaczany przez Polsat News.

Okazało się, że mężczyzna już od kilku lat prowadził poszukiwania zabytkowych przedmiotów. Policjanci zabezpieczyli jego trofea. Warto zauważyć, że każdy kto bez pozwolenia albo wbrew jego warunkom poszukuje ukrytych lub porzuconych zabytków przy użyciu wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych i technicznych oraz sprzętu do nurkowania, może liczyć się z grzywną lub pozbawieniem wolności na okres 2 lat.

Dzisiaj grzeje:

1. Ministerstwo Zdrowia przekazało pilny komunikat. Ogromne niebezpieczeństwo, trzeba bardzo uważać

2. Przywiązał córkę do krzesła i przez 13 lat więził w piwnicy. Nie mieści się w głowie, cały świat zamarł

Kara może być o wiele bardziej dotkliwa, jeśli w wyniku samowolnych poszukiwań dojdzie do uszkodzenia stanowisk archeologicznych. Mężczyzna, którego zatrzymali policjanci, czeka na decyzję w swojej sprawie. Wszystkie znaleziska przekazano specjaliście do analizy.

Obrazy Pikio

(Mazowiecka Policja)

Obrazy Pikio

(Mazowiecka Policja)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramat w polskim mieście. 14-latka trafiła do szpitala na skutek podpalenia
  2. Polskie media potwierdziły tragiczne informacje. Nie żyje Andrzej Duda, ceniony działacz i szkoleniowiec
  3. Maleńka córka zabiła własną mamę. Kobieta umierała na jej oczach, tata był bezradny
  4. Żona Szumowskiego była ostatnią Polką, która widziała Matkę Teresę. Święta wypowiedziała wtedy prorocze słowa, dotyczą jej małżeństwa
  5. Tragiczne wieści obiegły media. Nie żyje Andrzej Duda, trener i działacz piłkarski
  6. Pan Janusz ogłosił ile płaci za zebranie łubianki truskawek. Miesięcznie zarobisz nawet ponad 5 tysięcy złotych

Jajka w ziemiDo dziury w ziemi wrzucił jajka i polał słodkim napojem. Chwilę potem wydarzyło się niebywałe, ciężko uwierzyćCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News