"Recydywista, powinien zostać odizolowany". Legenda polskiej policji mocno o Zawiszy

"Recydywista, powinien zostać odizolowany". Legenda polskiej policji mocno o Zawiszy Źródło: Facebook/ Artur Zawisza

Policja, a dokładniej legendarna postać tych służb, zabrała głos w sprawie Artura Zawiszy. Padły bardzo mocne słowa dotyczące polityka i jego ostatnich wybryków.

Policja przyłapała ostatnio polityka na poważnym wykroczeniu drogowym. Teraz legenda polskich służb ścigania odniosła się do tego skandalicznego zajścia. Bez skrupułów skomentowała wybryki Artura Zawiszy i zaapelowała o zastosowanie wobec niego określonych działań. 

Policja zatrzymała polityka dwukrotnie

Policja miała ręce pełne roboty przez nieodpowiedzialne zachowanie Artura Zawiszy, który mimo że 3 lata temu został pozbawiony prawa jazdy, nie zrezygnował z prowadzenia samochodu. Funkcjonariusze dwukrotnie jednego dnia zatrzymali polityka. 

Wcześniej zabrano mu prawo jazdy w związku z jazdą pod wpływem alkoholu. Wygląda na to, że prawicowy polityk nic nie robi sobie z obowiązujących wszystkich obywateli zasad. Legenda polskiej policji, inspektor Wojciech Pasieczny, w mocny sposób wypowiedział się na temat tego incydentu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ostre słowa policjanta 

Artur Zawisza w piątek przed południem na warszawskim Mokotowie, jadąc swym mercedesem, potrącił rowerzystkę. Polityk prowadził pojazd bez posiadania odpowiednich uprawnień. Spowodowanie wypadku nie sprawiło jednak, że przemyślał swoje zachowanie i już tego samego dnia ponownie usiadł za kierownicą. Wtedy policja zatrzymała go podczas kontroli. Ta sprawa oburzyła polskie społeczeństwo. Równie zbulwersowany jest inspektor Wojciech Pasieczny. 

– Myślę, że to nie pierwszy raz, kiedy wsiadł za kierownicę mimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Teraz po prostu go na tym przyłapano. Jestem zbulwersowany, bo z rozmysłem wsiadał do tego samochodu. Myślę, że można go nazwać recydywistą – powiedział słynny przedstawiciel służb. 

Dzisiaj grzeje: 1. Położyła niemowlaka do łóżeczka. Gdy chwilę później spojrzała na monitoring, stanęło jej serce. Ktoś leżał obok jej dziecka
2. Poniedziałek w Polsce rozpoczął się strasznie. Tragiczna informacja z polskiej miejscowości, odłamki porozrzucało na ogromną odległość

Przyznał, że nie ma pojęcia, czy polityk bezwzględnie trafi do więzienia, ale według niego jego postępowanie zasługuje na odizolowanie. Stanowi bowiem niebezpieczeństwo dla innych obywateli. Za prowadzenie samochodu bez ważnego prawa jazdy grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Nie wiadomo, jak sąd potraktuje zachowanie Artura Zawiszy, które przez wielu uważane jest za bezczelne i  skandaliczne. Polityk wystosował rzewny, przepraszający wpis w mediach społecznościowych, jednak mało kogo przekonały jego słowa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wylądujesz w szpitalu, państwo zapłaci. Mało kto wie o tym świadczeniu
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Zobaczyłeś plastikową butelkę przy kole samochodu? Uważaj, niebezpieczeństwo nadciąga
  4. Justyna Kowalczyk właśnie przestała ukrywać partnera, wielka tajemnica wyszła na jaw. Wielu ludziom opadnie szczęka na widok miłości jej życia
  5. Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Smutny fakt z jej życia

Źrodło: Super Express

Następny artykuł