Zsiadł z roweru i pobił nastolatków. Policja publikuje wstrząsające nagranie i prosi o pomoc

Zsiadł z roweru i pobił nastolatków. Policja publikuje wstrząsające nagranie i prosi o pomoc Źródło: Policja

Policja opublikowała nagranie, na którym widać, jak mężczyzna zsiada z roweru i bije nastolatków. Funkcjonariusze przekazali szczegóły zdarzenia i proszą o pomoc w odnalezieniu sprawcy.

Policja za pośrednictwem platformy YouTube podzieliła się nagraniem zdarzenia, które miało miejsce w ostatnich dniach. Wiadomo już, gdzie doszło do pobicia i jak wyglądał poszukiwany napastnik. 

Policja opublikowała nagranie z pobicia nastolatków

Policja z Gdańska poszukuje mężczyzny, który odpowiada za pobicie dwóch nastolatków. Na nagraniu widać, jak mężczyzna zsiada z roweru i atakuje dwóch nieletnich chłopców. 

Nie wiadomo, jaki był motyw mężczyzny. Policja nie poinformowała, czy został on sprowokowany przez nastolatków. Napastnik, którego widać na wideo, ma na sobie kask i okulary przeciwsłoneczne. Ubrany był w odzież odpowiednią do jazdy na rowerze. Ze względu na zasłoniętą twarz jego identyfikacja jest utrudniona. 

- Policjanci z komisariatu Śródmieście prowadzą pod nadzorem prokuratora dochodzenie w sprawie uszkodzenia ciała dwóch nastolatków. Do zdarzenia doszło 17 czerwca 2020 r. W dniu 17 czerwca 2020 r. w Gdańsku ok. godz. 18.15 przy ul. Angielska Grobla rowerzysta zaatakował dwóch nieletnich. W toku postępowania zabezpieczono nagranie, na którym został zarejestrowany wizerunek mężczyzny, który ma związek z tym zdarzeniem - przekazała policja. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu sprawcy

Funkcjonariusze z gdańskiej komendy proszą o pomoc w odnalezieniu rowerzysty, który napadł na nastolatków. Każda osoba, która może wiedzieć, kim jest mężczyzna z nagrania, proszona jest kontakt z policją. Wszelkie informacje w sprawie pobicia można przekazywać policji telefonicznie.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne wiadomości, nie żyje wielka gwiazda. Zmarła we śnie, miała dopiero 38 lat

2. Awokado jest prawdziwą bombą witaminową. Lista korzyści wynikających z jego jedzenia robi wrażenie

- Świadkowie oraz osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z policjantami z komisariatu Śródmieście przy ul. Długa Grobla 4, tel. 47 741 34 22 - napisano pod nagraniem zamieszczonym dzisiaj w sieci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ważne ogłoszenie dla wszystkich, którzy jutro chcą zrobić zakupy w Lidlu, Biedronce, Dino, Auchan i innych sklepach. Nie wszyscy mieli świadomość
  2. Znany trener zmarł na COVID-19. Jeszcze niedawno prowadził drużynę na piłkarskim mundialu
  3. Na widok klientki fryzjerka prawie zemdlała. Wizyta trwała 13 godzin, końcowy efekt sprawia, że szczęka opada
  4. W ostatniej chwili przed wakacjami wprowadzili nowy zakaz. Kontrowersyjna decyzja
  5. Skandaliczne zachowanie turysty. Pokazali zdjęcie, ręce opadają
  6. Od 13 lat jest w ciąży. Kobieta opublikowała porażające zdjęcia

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News